Rodzinne pożegnanie wakacji.

Opublikowano: 14.08.2012

W dniach 31.08-02.09.2012r.  TPD, z pomocą finansową Miasta Krosna zorganizowało integracyjny wyjazd dla rodzin z dziećmi pn. „Pożegnanie wakacji”, do Szczawnicy i w Pieniny. Wszystko było super! Super dzieci! Super rodzice! Super babcie! Super pilot! Super kierownik i kierowca! Super widoki, super atrakcje takie jak: spływ Dunajcem, wyprawa kolejką na Palenicę, zdobycie góry Szafranówki, gdzie przekroczyliśmy granicę ze Słowacją. Piękne muzeum ks.prof. J.Tischnera i Muzeum Papieskiej pielgrzymki w Starym Sączu. Jeden z uczestników wyjazdu, Dominik sfotografował nawet ducha w Zamku Dunajec w Niedzicy. Nie wiemy czy to duch Brunhildy, Janosika czy indiańskiej księżniczki. To wykaże następna wyprawa, tak wyglądał ten duch.


Wszyscy pięknie śpiewali a  najładniej Julia piosenkę o  jagódkach. Wszyscy byli bardzo dzielni i zostali pasowani na zbójników pienińskich a mała Zuzia została mianowana dodatkowo na harnasia. Zapraszamy na następny rok i do obejrzenia zdjęć z wyprawy.

 

 

Informacja o wyjeździe integracyjnym dla rodzin z m. Krosno

pn. „Sobą być-zdrowo żyć”

Wyjazd współfinansowany ze środków Gminy Krosno.

 

 

W dniach 31 sierpnia – 02 września 2012r. (piątek – niedziela) TPD Krosno organizuje na pożegnanie wakacji, wyjazd weekendowy dla rodzin do Szczawnicy. Zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku „Słoneczna Willa”.

W programie zaplanowane są warsztaty wspierające dla rodzin z dziećmi oraz program turystyczno-rekreacyjny obejmujący: wycieczkę do Łopusznej, Dębna, Niedzicy,  spływ Dunajcem Sromowce – Szczawnica,  wycieczka do Wąwozu Homole lub Czerwonego Klasztoru, zwiedzanie kompleksu klasztornego Klarysek w Starym Sączu.

W razie niepogody zamiast spływu Dunajcem odbędzie się wyjazd do termalnego parku wodnego w Białce Tatrzańskiej.

Koszt udziału w wyjeździe wynosi 50 zł od osoby.

 

Z A P R A S Z A M Y !