Wyjazd integracyjny

Opublikowano: 23.06.2015

Wyjazd integracyjny

 

 

Kołobrzeg - to miejscowość uzdrowiskowa i duże kąpielisko morskie o największym nasłonecznieniu na Wybrzeżu Bałtyckim.Do dyspozycji wczasowiczów jest 6-kilometrowa piaszczysta plaża wzdłuż, której ciągnie się zacieniona aleja nadmorska. Atrakcją jest wysunięte 220m w głąb morza molo spacerowe i latarnia morska z udostępnionym dla turystów tarasem widokowym.


Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny i Rehabilitacyjny „DOM RYBAKA”, to 3-kondygnacyjny budynek położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpiecznym sąsiedztwie parku, 600m od morza i pięknej piaszczystej plaży. Obiekt posiada własną stołówkę, salę telewizyjną i dyskotekową  oraz boisko do gier zespołowych. Zakwaterowanie w  pokojach 3,4,5,6 osobowych z węzłem sanitarnym.

Termin:

18 lipca – 26 lipca 2015r.

31 lipca – 08 sierpnia 2015r.


Cena 980,-  zł (wszyscy chętni)

Cena 580,- zł ( dotyczy osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności mieszkańców m. Krosna i Powiatu krośnieńskiego.


 

w pakiecie:

  • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
  • zakwaterowanie
  • przejazd do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę  kadry pedagogicznej i medycznej
  • program rekreacyjno -wypoczynkowy:

- wycieczka autokarowa do Niemiec, zwiedzanie Berlina m. in.: Reichstag, Bramę Brandenburską, rejon linii muru berlińskiego. Przejazd arteriami byłego Berlina Zachodniego po drodze zwiedzając Plac Poczdamski i Nowe City Berlina z nowoczesną zabudową i wspaniałą architekturą na miarę XXI wieku, przejazd do Tropical Islands (okolice Berlina)- największego tropikalnego parku rozrywki w Europie. W Tropical Islands jest wszystko, co „tropikalne”: Lśniąco biała piaszczysta plaża, największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna, Morze Południowe z wysepkami, wioska tropikalna, show  i kultura, sport i zabawy przy zawsze przyjemnych 25 stopniach w cieniu – wszystko to w największej samonośnej hali świata.

Tropical Islands

- zwiedzanie Kołobrzegu – spacer po   Molo, zwiedzanie Portu  Rybackiego, Muzeum Oręża Polskiego (unikatowe i bogate zbiory militariów, neogotycki Ratusz z XIX w,  Nowa Starówka (ciekawy zespół budynków  w zabytkowym układzie ulic), Fortyfikacje kołobrzeskiej twierdzy,

- rejs statkiem po morzu,

- wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu Jachtowego,  „Piracka przygoda” – zabawa w starym forcie,  zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.

Ważne! Na wyjazd do Niemiec konieczny paszport lub dowód osobisty

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593