Turn. Integracyjno-wypoczynkowe 2020

Opublikowano: 14.02.2020

Turnusy integracyjno-wypoczynkowe dla dzieci, młodzieży, rodzin

 

Krynica Morska „Luxus” – Krynica Zdrój „Baśka”

 

 

Karta kwalifikacyjna

Krynica Morska 01.07-12.07.2020r

Um. imp. turyst

Krynica Morska „Luxus”

 

Turnusy integracyjno-wypoczynkowe dla dzieci, młodzieży, rodzin

Krynica Morska usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu – Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego porośnięta wiecznie zielonym, sosnowo – bukowym lasem, od dziesiątek lat przyciąga tysiące turystów.  Czyste, obfitujące w jod powietrze, długie, piaszczyste plaże z miłym dla stóp piaskiem, wysokie, białe wzniesienia wydmowe, idealnie nadające się do żeglarstwa, bogate w ryby, wody Zalewu Wiślanego oraz piękne, gęste lasy obfitujące w różne gatunki roślin i zwierząt sprawiają, że Krynicę Morską odwiedza kilkanaście tysięcy spragnionych słońca, morskich kąpieli oraz innych atrakcji wczasowiczów.

Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.) roztacza się piękny widok: z jednej strony na Bałtyk z drugiej Zalew Wiślany, którego horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską. Niezapomniane chwile można przeżyć pośród 150 letnich drzew w Rezerwacie Buków, pomiędzy którymi spotkać można daniele, lisy, dziki, jenoty oraz niezliczoną ilość ptactwa.

Ośrodek Wypoczynkowy „LUXUS” oddalony od morza ok. 150m posiada pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką, WC  i TV oraz pokoje typu studio. Do dyspozycji gości świetlica, sala dyskotekowa, plac zabaw, kawiarnia.

www.owluxus.pl/

Pobyt  rekreacyjno –  wypoczynkowy dla dzieci, młodzieży oraz rodzin, w tym osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Termin:     01 lipca – 12 lipca 2020r.

Cena: 1.750,00 zł od osoby obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego  i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczka autokarowa do Gdańska – zwiedzanie Starego Miasta – Brama  Wyżna, Zespół Wieży Więziennej i  Katowni tzw. Barbakan Gdański,  Ratusz, Fontanna Neptuna,  przystań Żeglugi Gdańskiej, Pomnik Stoczniowców, Gdański Nowy Port, Katedra) i do Sopotu-wejście na najdłuższe w Europie drewniane Molo,

- wycieczka do Malborka,  zwiedzanie  Zamku z przewodnikiem,

rejs statkiem do Fromborka, zwiedzanie Muzeum Mikołaja Kopernika,

- wycieczki piesze po Krynicy, na Wielbłądzi Garb (49,5 m n.p.m.) – najwyższy szczyt Mierzei Wiślanej i najwyższa stała wydma w Europie ( jedyny naturalny punkt na Mierzei, z którego widać równocześnie Morze Bałtyckie i Zalew Wiślany),

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: wakacyjna rewia mody, pokaz fryzur, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca,

 • kąpiel w morzu i plażowanie,
 • leczenie klimatyczne, zajęcia ogólnousprawniające, kąpiel w morzu i plażowanie.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl


Krynica Zdrój „Baśka”

Karta kwalifikacyjna

Krynica Zdrój 10.07-16.07.2020r.

Um. imp. turyst 10.07-16.07.2020r.

 

Turnus rekreacyjno – wypoczynkowy dla rodzin

Krynica Zdrój Urzekające swoim klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto, położone w Beskidzie Sądeckim, w doliniepotoku Kryniczanka. Otoczone wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Krynica-Zdrój jest obecnie centrum lecznictwa uzdrowiskowego i sanatoryjnego. Znajdują się tutaj liczne odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych. Najstarszym obiektem w Krynicy-Zdrój jest Pijalnia „Słotwinka”, kolejnym zabytkiem są Łazienki Borowinowe. W centrum Krynicy na deptaku znajduje się  Stary Dom Zdrojowy. Przy Bulwarach Dietla, w sąsiedztwie potoku Kryniczanka, znajdują się zabytkowe wille, a obok  Pijalni Głównej  muszla koncertowa z okresu międzywojennego. Krynica-Zdrój to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Spokój i cisza pobliskich lasów, idealnie współgra z mnóstwem ciekawych atrakcji, dopasowanych do potrzeb rodzin z dziećmi.

Ośrodek Wypoczynkowy „Baśka” położony w Krynicy Zdrój 200 metrów od centrum miasta i dworca kolejowego. Zakwaterowanie w pokojach 2-3-4  osobowych. Pokoje dysponują balkonem i TV. W każdym pokoju znajduje się łazienka.  Do dyspozycji kolonistów pomieszczenia świetlicowe ze sprzętem nagłaśniającym oraz tereny rekreacyjne wokół ośrodka, w tym  miejsce do grillowania.

 

Turnus rekreacyjno – wypoczynkowy dla rodzin

Termin:  10 lipca do 16 lipca 2020r.

Cena: 1.050,00  od osoby obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- zwiedzanie Kamiannej Muzeum Pszczelarstwa,

- zwiedzanie Krynicy Zdrój – Deptak Krynicki, Pijalnia Wód Mineralnych, Stare Łazienki Pomnik Nikfora, Jana Kiepury,

- wyjazd kolejką na Górę Parkową i  Wieża Widokowa Słotwiny Arena,

- pobyt na krytej pływali lub basenie odkrytym,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci: rozgrywki sportowe, zabawy terenowe,  marsz na orientację, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup, konkursy,  wieczory zagadek i quizów, zabawy przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Udział w imprezach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych na terenie Krynicy Zdrój.

http://www.baskakrynica.pl/

 

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl tpdkrosno@op.pl