Praca dla wychowawców na koloniach.

Opublikowano: 25.06.2017

Praca dla wychowawców na koloniach letnich w TPD Krosno.

Masz chęci  by   pracować z dziećmi?

Poszukujemy ludzi z ładunkiem pozytywnej energii! Potrzebujemy Ciebie w naszym zespole! Zapewniamy wynagrodzenie, zakwaterowanie i wyżywienie, pracę w młodym zespole doświadczonych i początkujących wychowawców i animatorów, nabycie nowych umiejętności i zdobycie doświadczenia w zakresie opieki i animacji czasu wolnego, możliwość realizacji własnych kreatywnych projektów w ciekawych miejscach i zakątkach kraju.

Obowiązki:

Praca w sezonie letnim ( 29.06-31.08.2017) podczas wakacji na półkoloniach, koloniach i obozach. Opieka wychowawcza, nadzór nad bezpieczeństwem uczestników, realizacja programu pobytu,  opieka w trakcie przywozu i odwozu dzieci. Turnusy 10- , 12- lub 14-dniowe.

CV a także wszelkie pytania prosimy kierować na adres mail: tpdkrosno@op.pl lub osobiście w biurze TPD Krosno, ul.Wojska Polskiego 41.

 

PS. Zgodnie z przepisami prawa  wychowawcą na kolonii może  być: czynny nauczyciel pracujący w szkole, w placówkach wsparcia dziennego lub placówkach opiekuńczo-wychowawczych,  lub osoba posiadająca dyplom ukończenia kierunku nauczycielskiego , osoba która  ma średnie wykształcenie i ukończyła kurs na wychowawcę wypoczynku albo jest instruktorem harcerskim w stopniu przewodnika.