Praca dla wychowawców na koloniach letnich w TPD Krosno

Opublikowano: 14.05.2019

Praca dla wychowawców na koloniach letnich w TPD Krosno.

Masz chęci by pracować z dziećmi?

Poszukujemy ludzi z ładunkiem pozytywnej energii! Potrzebujemy Ciebie w naszym zespole! Zapewniamy wynagrodzenie, zakwaterowanie i wyżywienie, pracę w młodym zespole doświadczonych i początkujących wychowawców i animatorów, nabycie nowych umiejętności i zdobycie doświadczenia w zakresie opieki i animacji czasu wolnego, możliwość realizacji własnych kreatywnych projektów w ciekawych miejscach i zakątkach kraju.

Obowiązki:

Praca w sezonie letnim ( 24.06-31.08.2019) podczas wakacji na półkoloniach, koloniach i obozach. Opieka wychowawcza, nadzór nad bezpieczeństwem uczestników, realizacja programu pobytu, opieka w trakcie przywozu i odwozu dzieci. Turnusy 10- , 12- lub 14-dniowe.

CV a także wszelkie pytania prosimy kierować na adres mail: tpdkrosno@op.pl lub osobiście w biurze TPD Krosno, ul. Wojska Polskiego 41.

PS. Zgodnie z przepisami prawa wychowawcą na kolonii może być: czynny nauczyciel pracujący w szkole, w placówkach wsparcia dziennego lub placówkach opiekuńczo-wychowawczych, lub osoba posiadająca dyplom ukończenia kierunku nauczycielskiego, osoba która ma średnie wykształcenie i ukończyła kurs na wychowawcę wypoczynku albo jest instruktorem harcerskim w stopniu przewodnika.

 

TPD Krosno