Kolonie i obozy wypoczynkowe 2020

Opublikowano: 21.02.2020

Kolonie i obozy wypoczynkowe 2020


Jastrzębia Góra „Hutnik”# Gdynia „Obiekt Kolonijny Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego”# Pogorzelica „CIS” # Władysławowo „Ambasador” # Świnoujście „Warta” # Niechorze „Marta” # Zakopane „Leśnik” # Krynica Zdrój „Baśka”.

Jastrzębia Góra”HUTNIK”

Karta kwalifikacyjna

Jastrzębia Góra Hutnik 13.07-24.07.2020r.

Um. imp. turyst Hutnik 13.07-24.07.2020r.

 

Jastrzębia Góra - nazywana „perłą ziemi puckiej”. Jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Miejscowość położona jest nad klifowym wybrzeżem, nie pozbawionym jednak dostępu do plaży. Położenie Jastrzębiej Góry daje możliwość dla organizowania wycieczek do Rozewia, Władysławowa, Karwi, na Półwysep Helski, to również doskonała baza wypadowa do Trójmiasta.

 

Ośrodek Wypoczynkowy „HUTNIK. Obiekt położony jest około 300m od linii brzegowej morza. Ośrodek jest ogrodzony, oświetlony ze stałym dozorem. Zakwaterowanie  w  pokojach 3-4 osobowych z węzłem sanitarnym. Wyposażenie pokoi standardowe. W pobliżu miejsca zakwaterowania znajduje się miejsce do zorganizowania ogniska i tereny rekreacyjno – sportowe (boisko do piłki nożnej,  siatkowej, plac zabaw. Na miejscu basen kryty. Do dyspozycji kolonistów świetlice z TV, sala dyskotekowa, sala do gier.

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Termin: 13 lipca – 24 lipca 2020r.

Cena 1.590,00 obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie – obsługa  kelnerska
 • zakwaterowanie w pokojach z węzłem sanitarnym
 • przejazd  do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • opiekę ratownika podczas kąpieli morskiej
 • opiekę pielęgniarki
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczka do  Władysławowa i  Jastarni,

- wycieczka do Rozewia,

- rejs statkiem z Pucka na Hel – pobyt w Fokarium,

- wycieczki po Jastrzębiej Górze m.in. do najdalej wysuniętego na północ punktu Polski, oznaczonego obeliskiem – „Gwiazda Północy”,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: rozgrywki  sportowe, zabawy terenowe, marsz na orientację teleturnieje, prezentacje artystyczne grup, konkursy,  wieczory zagadek i quizów, zabawy przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w basenie i w morzu, plażowanie. Udział w imprezach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych na terenie Jastrzębiej Góry.

https://www.osrodkikolonijne.pl/?mod=165

 

Ważne ! Uczestników prosimy o zabranie z sobą ważnej legitymacji szkolnej

(powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, tel. 600385593

www.tpdkrosno.pl mail: tpdkrosno@op.pl

 


Gdynia „Obiekt kolonijny Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego”

 

Karty kwalifikacyjne

Gdynia 30.06-14.07.2020r.

Um. imp. turyst. Gdynia 30.06-14.07.2020r.

Gdynia 12.07-26.07.2020r.

Um. imp. turyst. Gdynia 12.07-26.07.2020r.

 

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży


Gdynia położona jest nad wodami Zatoki Gdańskiej. Posiada rozległe nadmorskie tereny spacerowe. Zalicza się do nich  Molo Południowe, będące przedłużeniem  Skweru Kościuszki – cumują tam jednostki muzealne – niszczyciel ORP „Błyskawica” oraz żaglowiec „Dar Pomorza”. Na Molo Południowym znajduje się także  Akwarium Gdyńskie, a do Helu, Jastarni, Gdańska, Sopotu i Kaliningradu pływają z niego statki białej floty.

Obiekt kolonijny Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego usytuowany jest w bardzo urokliwym miejscu, na granicy Parku Krajobrazowego „Kępa Redłowska” w pobliżu plaży i Bulwaru. Z okien Internatu roztacza się widok na panoramę Gdyni oraz morze. Pokoje 3-4 osobowe z węzłem sanitarnym na korytarzu. Do dyspozycji uczestników stołówka z pełnym zakresem świadczeń, sala telewizyjna  i dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym, boiska wielofunkcyjne.

 

Kolonia wypoczynkowa  dla dzieci i młodzieży

Terminy:

30 czerwca – 14 lipca 2020r.

12 lipca – 26 lipca 2020r.

Cena 1. 590,00 obejmuje:

 • wyżywienie  (4 posiłki dziennie)
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry
 • program rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczka do Gdańska i Sopotu spacer Traktem Królewskim, na trasie: Zielona Brama, Złota Kamienica, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Ratusz, Złota Brama. Zwiedzanie Bazyliki Mariackiej – największy ceglany kościół Europy z zabytkowym wyposażeniem, spacer Długim Pobrzeżem nad Motławą (najstarszy portowy dźwig Europy tzw. Żuraw), spacer ul. Mariacką, najpiękniejszą z ulic Gdańska. Zwiedzanie Sopotu – Molo, Przystań rybacka, deptak Monte Cassino, Krzywy Domek,

- rejs statkiem lub tramwajem wodnym,

- zwiedzanie Gdyni – Okręt  Muzeum „Błyskawica”(polski przedwojenny niszczyciel, obecnie najstarszy zachowany okręt tego typu na świecie) i „Dar Pomorza”, spacer Skwerem Kościuszki, wejście na Molo Południowe i do mariny gdzie stacjonują jachty i motorówki, spacer bulwarem nadmorskim, pobyt w Centrum Nauki Exsperyment,

- wycieczka do Orłowa ” Kępa Redłowska ” Klif Orłowski,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.

Ważne ! Uczestników prosimy o zabranie z sobą ważnej

legitymacji szkolnej (powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, tel. 600385593

www.tpdkrosno.pl mail: tpdkrosno@op.pl


Pogorzelica „CIS”


Karta kwalifikacyjna

Pogorzelica 02.07-13.07.2020r.

Um. imp. turyst.

 

Pogorzelica to mała, spokojna miejscowość nadmorska. Uznana jest za kurort Wybrzeże Rewalskiego. Panuje tutaj klimat, który ma działanie zdrowotne na wszelkie schorzenia układu oddechowego, serca i układu kostnego. Szerokie i czyste plaże w Pogorzelicy zachęcają do letnich kąpieli morskich oraz słonecznych. Atutem tej miejscowości są lasy sosnowo – świerkowe i ścieżki spacerowe zachęcające do uprawiania turystyki pieszej oraz rowerowej.

Ośrodek kolonijny „CIS” położony jest w bezpośredniej strefie nadmorskiej, na pięknym, zalesionym terenie o powierzchni 10 ha, w odległości 5 minut od morza. Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem noclegowym, gastronomicznym oraz sportowo-rekreacyjnym.

Zakwaterowanie w pokojach 2-6 osobowych z węzłem sanitarnym. Do dyspozycji kolonistów  świetlica   ze   sprzętem audio – video (m.in. rzutnik z ekranem) i  sala dyskotekowa   ze  sprzętem nagłaśniającym, boiska do koszykówki i siatkówki, sala lub namiot do zajęć.

https://noclegi.pl/-cis-osrodek-kolonijno-wypoczynkowy-pogorzelica

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Termin: 02 lipca – 13 lipca  2020r.

Cena 1.590,00 obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie w pokojach z węzłem sanitarnym
 • przejazd  do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej, medycznej oraz  ratownika na wydzielonym dla ośrodka odcinku plaży
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczka do Kołobrzegu - zwiedzanie atrakcji turystycznych i historycznych miasta,

- przejażdżka Nadmorską Koleją Wąskotorową,

- pobyt w  największym  w regionie i na Pomorzu AquaParku Sandra SPA z licznymi atrakcjami  dla dzieci i młodzieży (wodne boisko do gier, baseny dla dzieci, wodna dżungla i plac zabaw, zewnętrzny basen),

– wycieczka do Niechorza zwiedzanie miejscowości (Latarnia Morska, Muzeum Rybołówstwa), spacer nad jezioro Liwia Łuża (ścisły rezerwat ptasi, miejsce lęgowe m.in. łabędzia niemego),

- zajęcia sportowo – rekreacyjne, rozgrywki  sportowe, zabawy terenowe, marsz na orientację teleturnieje, prezentacje artystyczne grup, konkursy, wieczory zagadek i quizów, zabawy przy muzyce, nauka tańca, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Udział w imprezach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych na terenie Pogorzelicy.

Ważne ! Uczestników prosimy o zabranie z sobą ważnej

legitymacji szkolnej (powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, tel. 600385593

www.tpdkrosno.pl mail: tpdkrosno@op.pl


Władysławowo „Amabasador”


Karta kwalifikacyjna

Władysławowo 05.08-16.08.2020r.

Um. imp. turyst

 

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Władysławowo położone jest u nasady mierzei Helskiej, 48 km od Gdyni i 33 km od Helu. Nadmorski ośrodek turystyczny, otoczony wodami Bałtyku i Zatoki Gdańskiej. Miejscowość pretenduje do miana jednego z głównych wczasowisk na Wybrzeżu. Charakteryzuje ją klimat morski o leczniczych właściwościach, czysta woda i powietrze nasycone intensywnym zapachem jodu.

 

Ośrodek „Ambasador” znajduje się w spokojnej dzielnicy  15 minut od morza. Obiekt posiada łącznie ok 50 miejsc noclegowych (pokoje 2, 3, 4 osobowe). Wszystkie pokoje z łazienkami i TV-SAT. Pokoje wyposażone są w tapczaniki, stoły, krzesła, szafy i półki. Obiekt posiada świetlicę wyposażoną w stół tenisowy, zestaw do rekreacji (piłki, badminton), stołówkę, restaurację. Na terenie posesji znajduje się mały plac zabaw, parking oraz miejsce na grill/ognisko, a 200 metrów od ośrodka – boisko sportowe.

 

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Termin: 05 sierpnia  – 16 sierpnia 2020r.

Cena 1.790,00 obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie w pokojach z węzłem sanitarnym
 • przejazd  do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczka do Redy pobyt w Aquaparku z rekinami największym i najnowocześniejszym Aquaparku  w Polsce,

SHARK SLIDE – z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. Bliskie obcowanie z rekinami na wygodnym pontonie będzie z pewnością ogromnym przeżyciem dla każdego dziecka. A dodając do tego zjazd szybką zjeżdżalnią i oszklony tunel w środku rajskiego akwarium – atrakcja zrobi wrażenie na wszystkich. A ponadto WATER SLIDES rodzinna, świetlna oraz ekstremalna – 3 zjeżdżalnie, które zapewniają różne dawki adrenaliny, basen z falą, FAMILY SLIDE szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia najlepsza na rodzinne przejazdy. Basen Zamek, Zatoka Piratów, CASTLE POOL przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400 l wody,

- wycieczki piesze po miejscowości – Dom Rybaka, Aleja Gwiazd Sportu upamiętniająca wielkich polskich sportowców na fragmencie promenady, Muzeum Iluzji – „Magiczny Zawrót Głowy”. Wystawa poświęcona jest iluzjom optycznym. Na wystawie można zobaczyć interaktywne eksponaty, poznać tajniki magicznych trików, zobaczyć zabawki optyczne z XIX stulecia   i zasadę działania Zoetropu – pierwszego na świecie zmieniacza obrazów. Dodatkowo w muzeum znajduje się Gabinet Śmiechu z 13 lustrami, w których wygląda się zupełnie inaczej,

- wycieczka na Półwysep Helski – Fokarium,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: rozgrywki  sportowe, zabawy terenowe, marsz na orientację teleturnieje, prezentacje artystyczne grup, konkursy,  wieczory zagadek i quizów, zabawy przy muzyce, nauka tańca, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie. Udział w imprezach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych na terenie Władysławowa.

 


 

Ważne ! Uczestników  prosimy o zabranie z sobą ważnej legitymacji szkolnej

(powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły) .

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, tel. 600385593

www.tpdkrosno.pl mail: tpdkrosno@op.pl


Świnoujście „Warta”
Karta kwalifikacyjna

Świnoujście 29.07-09.08.2020r.

Um. imp. turyst Świnoujście Warta

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Świnoujście, portowe miasto, położone na trzech wyspach: Uznam, Wolin i Karsibór rozdzielone rzeką  Świną. Dodatkowo w granicach miasta mieści się bardzo wiele mniejszych, niezamieszkanych wysp. W sumie jest ich 44 – to jedyny w swoim rodzaju archipelag! Jedną z niezapomnianych atrakcji turystycznych jest przeprawa promowa, dzięki której można dostać się z jednej części miasta do drugiej.

Świnoujście posiada jedną z najpiękniejszych plaż, która ciągnie się na odległość 10 km dochodząc w niektórych miejscach do 130 m szerokości. Latem wody Bałtyku w okolicach Świnoujścia są najcieplejszymi spośród wszystkich nadmorskich plaż w Polsce.
Ośrodek „Warta” położony 150 m od przejścia granicznego Świnoujście – Ahlbeck oraz 500 m od morza. Pokoje 2,3 i 4 osobowe z węzłem sanitarnym i TV.  Większość pokoi posiada balkon. Na terenie ośrodka stołówka z pełnym zakresem świadczeń (śniadania w formie bufetu), świetlica ze sprzętem multimedialnym.

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Termin: 29 lipca – 09 sierpnia  2020r.

Cena: 1.890,00 zł  obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie w pokojach z węzłem sanitarnym
 • przejazd  do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

wycieczka autokarowa do Niemiec – pobyt w Tropical Islands (okolice Berlina) – największego tropikalnegoparku rozrywki w Europie. W Tropical Islands jest wszystko, co „tropikalne”: Lśniąco biała piaszczysta plaża, największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna, Morze Południowe z wysepkami, wioska tropikalna, show  i kultura, sport i zabawy przy zawsze przyjemnych 25 stopniach w cieniu – wszystko to w największej samonośnej hali świata,

 

- wycieczka do Międzyzdrojów  – Aleja Gwiazd, Molo,

- rejs statkiem,

- wycieczki piesze – zwiedzanie Świnoujścia – atrakcje i zabytki miasta,

- przeprawa promowa,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, zabawy terenowe, marsz na orientację teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, ognisko, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie, dla chętnych nieodpłatne wypożyczenie kijków Nordic walking.

http://www.wartaswinoujscie.pl/

 

Ważne! Na wyjazd do Niemiec konieczny paszport lub dowód osobisty.

Prosimy również o zabranie z sobą legitymacji szkolnej

(powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

Zalecana karta EKUZ

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl mail: tpdkrosno@op.pll


Niechorze  „Marta”


Karta kwalifikacyjna

Niechorze 19.08-30.08.2020r.

Um. imp. turyst

 

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Niechorze miejscowość letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Rewal. Największym atutem Niechorza są szerokie, czyste i piaszczyste plaże oraz specyficzny mikroklimat pomocny w leczeniu wielu chorób układu oddechowego, a także układu krążenia. Plaża w Niechorzu posiada tytuł Błękitnej Flagi – międzynarodowe odznaczenie nadawane kąpieliskom, charakteryzującym się najwyższą jakością bezpieczeństwa i czystości.

Dom Wypoczynkowy „MARTA” jest usytuowany w samym centrum miasteczka, w zacisznej uliczce, około 250 metrów od szerokiej i piaszczystej plaży.  Ośrodek graniczy z gminnym zespołem profesjonalnych boisk i kortów tenisowych. OW MARTA ma charakter kameralny i składa się z kilku jednopiętrowych, murowanych budynków mieszkalnych, jadalni, sali dyskotekowej i siłowni. Zakwaterowanie kolonistów w pokojach  2, 3, 4 – osobowy z łazienką i dwupokojowych studiach (pokoje przejściowe) z łazienką. Do dyspozycji kolonistów odkryty basen, boisko do siatkówki lub koszykówki ze sztuczną nawierzchnią, boisko do piłki plażowej, plac zabaw i plac ogniskowy. Ośrodek zapewnia bezpieczne warunki pobytu, teren ogrodzony, zamykany na noc.

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Termin: 19 sierpnia  – 30 sierpnia 2020r.

Cena 1.790,00 obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz w studiach 2  pokojowych z węzłem sanitarnym – jeden pokój 2-osobowy, drugi 3-osobowy
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek wydawany przy obiedzie, śniadania i kolacje w formie bufetu
 • całodobową opiekę pielęgniarską, opiekę lekarską na wezwanie
 • opiekę ratownika wodnego
 • przejazd  do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- gry i zabawy prowadzone przez animatora m.in: Neptunalia, chrzest morski, karaoke, międzykolonijne zawody i rozgrywki sportowe, m.in. w siatkówkę, koszykówkę, tenisa stołowego, zawody pływackie, gry i zabawy terenowe – szukanie skarbu, kolonia na medal, bieg patrolowy, gry i zabawy integracyjne – śluby kolonijne, miniplayback show, pidżama party, wybory miss i mistera, konkursy – piosenki, plastyczne – logo OW MARTA, kredą malowane, rzeźba w piasku, dyskoteki, projekcje filmowe, ognisko z pieczeniem kiełbasek, udział w imprezach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych na terenie Niechorza,

- wycieczka autokarowa do Szczecina zwiedzanie miasta z przewodnikiem,

- wycieczki po miejscowości – zwiedzanie: Latarnia Morska, Park Miniatur Latarni Morskich, Motylarnia,  Muzeum Rybołówstwa,

- kąpiel w basenie ośrodka oraz  morzu – plażowanie.

http://owmarta.com.pl/

Ważne ! Uczestników prosimy o zabranie z sobą ważnej legitymacji szkolnej

(powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, tel. 600385593

www.tpdkrosno.pl mail: tpdkrosno@op.pl

 


Zakopane „Leśnik”

Karta kwalifikacyjna

Zakopane 18.07-27-07.2020r.

Um. imp. turyst


Turnus dla dzieci i młodzieży

Zakopane położone jest u stóp Tatr, w Rowie Podtatrzańskim (Kotlina Zakopiańska), nad kilkoma potokami. Jest najwyżej położonym miastem Polski.  Dużą część obszaru miasta stanowią otwarte tereny zielone, niezwykle cenne ze względu na swoje niepowtarzalne wartości przyrodnicze i kulturowe. Znaczne obszary zielone wewnątrz miasta np. Rówień Krupowa, objęte są ochroną konserwatorską. Miasto niezwykle popularne, warte odwiedzenia zarówno latem jak i zimą ze względu na liczne niepowtarzalne krajobrazy, ciekawostki turystyczne   i historyczne.

Ośrodek Edukacji Leśnej  „Leśnik ” w Zakopane – Jaszczurówka w malowniczym miejscu na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Stąd wszędzie jest blisko. Spacer do centrum Zakopanego, wizyta na Krupówkach   i wyprawa trekkingowa w piękne tatrzańskie doliny i góry nie stanowi żadnego problemu. Obiekt w stylu regionalnym posadowiony jest nieopodal wejścia do pięknej Doliny Olczyskiej, skąd zielonym szlakiem dotrzeć można przez Olczyską Polanę i Kopieniec do Toporowej Cyrhli, bądź przez Nosal do Ronda Kuźnickiego. W odległości ok. 400 metrów od „Leśnika” znajduje się centrum narciarskie Nosal. Do dyspozycji uczestników miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, 4-osobowych, wyposażonych w łazienki, WC i TV. Na terenie Ośrodka znajduje się sala konferencyjno-edukacyjna, wiata ogniskowa, ścieżka edukacyjna „Szlakiem Jaszczurki” oraz plac zabaw.

Turnus dla dzieci i młodzieży

Termin:  18 lipca – 27 lipca 2020r.


Cena: 1.390,00  od osoby obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- pobyt w parku przygody ADVENTURE - miejsce zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu, do wyboru dla uczestników kolonii  jedna atrakcja – park linowy (trasa Junior oraz trasa Duża – 350 m) – najdłuższa w Polsce tyrolka – ścianka wspinaczkowa – zorba – paintball,

- wyjazd kolejką na Gubałówkę, przejazd kolejką grawitacyjną,

- wycieczka po Zakopanem -  zwiedzanie atrakcji turystycznych m.in. Krupówki, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku,

- wycieczka Doliną Olczyską,

- wyjście na Antałówkę (piękny widok na Tatry i Zakopane), przejście na Jaszczurówkę zwiedzanie kaplicy oraz wystawy czasowej,

- pobyt w Aquaparku,

- wycieczka do Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN ,

- spacery ścieżką zdrowia – spotkanie z leśnikiem,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: rozgrywki sportowe, zabawy terenowe i na placu zabaw, marsz na orientację, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup, konkursy,  wieczory zagadek i quizów, zabawy przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

Udział w imprezach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych na terenie Zakopanego.

 

Uwaga! Uczestników  prosimy o zabranie z sobą ważnej legitymacji szkolnej

(powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl mail: tpdkrosno@op.pl


Krynica Zdrój „Baśka”


Turnus dla dzieci i młodzieży

Karta kwalifikacyjna

Krynica Zdrój 01.07-10.07.2020r.

Um. imp. turyst 01.07-10.07.2020r.


 

Krynica Zdrój Urzekające swoim klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto, położone       w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Krynica-Zdrój jest obecnie centrum lecznictwa uzdrowiskowego i sanatoryjnego. Znajdują się tutaj liczne odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych   i leczniczych. Najstarszym obiektem w Krynicy-Zdrój jest Pijalnia „Słotwinka”, kolejnym zabytkiem są Łazienki Borowinowe. W centrum Krynicy na deptaku znajduje się  Stary Dom Zdrojowy. Przy Bulwarach Dietla, w sąsiedztwie potoku Kryniczanka, znajdują się zabytkowe wille, a obok  Pijalni Głównej  muszla koncertowa z okresu międzywojennego. Krynica-Zdrój to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Spokój i cisza pobliskich lasów, idealnie współgra z mnóstwem ciekawych atrakcji, dopasowanych do potrzeb dzieci.

 

Ośrodek Wypoczynkowy „BAŚKA” położony w Krynicy Zdrój 200 metrów od centrum miasta i dworca kolejowego. Zakwaterowanie w pokojach 2-3-4  osobowych. Pokoje dysponują balkonem i TV. W każdym pokoju znajduje się łazienka.  Do dyspozycji kolonistów pomieszczenia świetlicowe ze sprzętem nagłaśniającym oraz tereny rekreacyjne wokół ośrodka, w tym  miejsce do grillowania.

 

Turnus dla dzieci i młodzieży

Termin:  01 lipca – 10 lipca 2020r.
Cena: 1.290,00  od osoby obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczka autokarowa do Szczawnicy zwiedzanie uzdrowiska, wyjazd  kolejką krzesełkową na Palenicę,  przejażdżka  zjeżdżalną grawitacyjną w Szafranówce,

- pobyt w Parku Linowym lub Paintball,

- pobyt na krytej pływalni  lub basenie odkrytym,

- spacery ścieżkami zdrowia,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: rozgrywki sportowe, zabawy terenowe i na placu zabaw, marsz na orientację, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup, konkursy,  wieczory zagadek i quizów, zabawy przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

Udział w imprezach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych na terenie Krynicy Zdroju

Krynica Zdrój Baśka


Uwaga! Uczestników  prosimy o zabranie z sobą ważnej legitymacji szkolnej

(powinna ona posiadać PESEL oraz pieczęć szkoły).

 

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl mail: tpdkrosno@op.pl