Kolonie i obozy wypoczynkowe 2019

Opublikowano: 20.02.2019

 

 

 

 

Jantar „Wiking” – Gdynia „Internat Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego” – Kołobrzeg „Dom Rybaka” - Władysławowo „Ambasador” – Świnoujście „Warta” – Zakopane „Leśnik” -  Rymanów Zdrój.

Jantar „Wiking”

 

Karta kwalifikacyjna

Jantar 25.07-06.08.2019r.

Umowa Jantar 25.07-06.08.2019r.

Kolonia wypoczynkowa  dla dzieci i młodzieży

Jantar miejscowość położona na obszarze Żuław Wiślanych. Leży pomiędzy Mikoszewem   a Stegną. To odpowiednie miejsce zarówno dla turystów, którzy szukają spokojnego wypoczynku, jak    i tych, którzy po całodziennym plażowaniu lubią wieczorowe rozrywki tak na plaży jak i w samej miejscowości. Plaża jest tutaj szeroka, 150 metrowa strzeżona z czystym kąpieliskiem. Jantar słynie z wyjątkowej imprezy, którą są Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Dzięki temu miejscowość zyskała na prestiżu, a bursztynowe mistrzostwa są jednym z głównych elementów promocji całego polskiego wybrzeża.

Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy „WIKING” to kompleks kilku budynków i domków, położonych  przy Parku Krajobrazowym, przez który prowadzi leśna ścieżka do morza (ok. 600 m). Zakwaterowanie     w ośrodku w pokojach 3,4,5 osobowych oraz pokojach typu studio.

Na terenie obiektu znajduje się basen zewnętrzny i siłownia zewnętrzna, boiska sportowe trawiaste i piaszczyste do piłki nożnej, ręcznej i koszykówki, stoły do tenisa, kort do tenisa ziemnego, bilard, piłkarzyki, świetlice i wiata grillowa.

 

Turnus wypoczynkowy  dla dzieci i młodzieży

Termin: 25 lipca – 06 sierpnia 2019r.

cena: 1.560,00 zł

obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego  i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, pielęgniarskiej oraz ratownika podczas kąpieli morskich
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

wycieczka autokarowa do Gdyni i Gdańska (pobyt w Centrum Nauki Exsperyment w Gdyni lub Akwarium Gdyńskie, zwiedzanie Gdańska – Brama  Wyżna, Zespół Wieży Więziennej i  Katowni tzw. Barbakan Gdański,  Ratusz, Fontanna Neptuna,  przystań Żeglugi Gdańskiej, Pomnik Stoczniowców, Gdański Nowy Port, Katedra),

- wycieczka do Malborka, zwiedzanie Zamku z przewodnikiem

wycieczka  do Mikoszewa,

-  zwiedzanie Parku Owadów,

- pobyt w stadninie koni – zajęcia edukacyjne (możliwość wykupienia dodatkowej indywidualnej przejażdżki ),

- zajęcia rekreacyjne i zawody sportowe (tenis stołowy, piłka plażowa, siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej), zabawy terenowe, marsz na orientację, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek  i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

 • leczenie klimatyczne, zajęcia ogólnousprawniające, kąpiel w morzu, plażowanie, kąpiel w basenie ośrodka.

 

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593


Gdynia”Internat Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego”


Karty kwalifikacyjne

Gdynia 29.06-14.07.2019r.

Umowa Gdynia 29.06-14.07.2019r.

Gdynia 12.07-27.07.2019r.

Umowa Gdynia 12.07-27.07.2019r.

 

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży


Gdynia - położona jest nad wodami Zatoki Gdańskiej. Posiada rozległe nadmorskie tereny spacerowe. Zalicza się do nich  Molo Południowe, będące przedłużeniem  Skweru Kościuszki – cumują tam jednostki muzealne – niszczyciel ORP ” Błyskawica” oraz żaglowiec „Dar Pomorza”. Na Molo Południowym znajduje się także  Akwarium Gdyńskie, a do Helu, Jastarni, Gdańska, Sopotu i Kaliningradu pływają z niego statki białej floty.

Internat- położony jest w bardzo urokliwym miejscu, na granicy Parku Krajobrazowego „Kępa Radłowska” w pobliżu plaży i Bulwaru. Z okien Internatu roztacza się widok na panoramę Gdyni oraz morze.

Pokoje 3-4 osobowe z węzłem sanitarnym na korytarzu. Do dyspozycji uczestników stołówka z pełnym zakresem świadczeń, sala telewizyjna i dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym, boiska wielofunkcyjne.

 

 

 

Kolonia wypoczynkowa  dla dzieci i młodzieży

Terminy:                  

29 czerwca – 14 lipca 2019r.

12 lipca – 27 lipca 2019r.

Cena: 1.480,00 zł

 

Cena obejmuje:

 • wyżywienie  (4 posiłki dziennie)
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry
 • program rekreacyjno – wypoczynkowy:

-  wycieczka do Gdańska i Sopotu spacer Traktem Królewskim, na trasie: Zielona Brama, Złota Kamienica, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Ratusz, Złota Brama. Zwiedzanie Bazyliki Mariackiej- największy ceglany kościół Europy z zabytkowym wyposażeniem, spacer Długim Pobrzeżem nad Motławą (najstarszy portowy dźwig Europy tzw. Żuraw), spacer ul. Mariacką, najpiękniejszą z ulic Gdańska. Zwiedzanie Sopotu - Molo, Przystań rybacka, deptak Monte Cassino, Krzywy Domek.   ( latarnia morska w Sopocie 3-6 zł )

- rejs statkiem lub tramwajem wodnym,

- zwiedzanie Gdyni – Okręt – Muzeum „Błyskawica”(polski przedwojenny niszczyciel, obecnie najstarszy zachowany okręt tego typu na świecie) i „Dar Pomorza”, spacer Skwerem Kościuszki, wejście na Molo Południowe i do mariny gdzie stacjonują jachty i motorówki, spacer bulwarem nadmorskim, pobyt w Centrum Nauki Exsperyment,

- wycieczka do Orłowa – Kępa Redłowska – Klif Orłowski,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.


Uwaga ! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel.   134326295, 600385593


Kołobrzeg „Dom Rybaka”


Karta kwalifikacyjna

Kołobrzeg 13.07-28.07.2019r.

Umowa Kołobrzeg 13.07-28.07.2019r.


 

Turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży

Kołobrzeg - to miejscowość uzdrowiskowa i duże kąpielisko morskie o największym nasłonecznieniu na Wybrzeżu Bałtyckim. Do dyspozycji wczasowiczów jest 6-kilometrowa piaszczysta plaża wzdłuż, której ciągnie się zacieniona aleja nadmorska. Atrakcją jest wysunięte 220m w głąb morza molo spacerowe i latarnia morska z udostępnionym dla turystów tarasem widokowym.

Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny i Rehabilitacyjny „DOM RYBAKA”, to 3-kondygnacyjny budynek położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpiecznym sąsiedztwie parku, 600m od morza i pięknej piaszczystej plaży. Obiekt posiada własną stołówkę, salę telewizyjną i dyskotekową  oraz boisko do gier zespołowych. Zakwaterowanie w  pokojach 3,4,5,6 osobowych z węzłem sanitarnym i TV.

http://domrybaka.kolobrzeg.pl/#osrodek

Turnusy rehabilitacyjno-wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży


Termin:    13 lipca – 28 lipca 2019r.

Cena: 1.820,00 zł

W pakiecie świadczonych usług znajduje się:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę  kadry pedagogicznej i medycznej oraz ratownika podczas kąpieli morskich
 • program usprawniająco-rekreacyjno -wypoczynkowy:

- wycieczka autokarowa Trzęsacz – Międzyzdroje – Jezioro Turkusowe,

- wycieczka kolejką turystyczną po Kołobrzegu,

- zwiedzanie Kołobrzegu - spacer po molo, zwiedzanie Portu  Rybackiego, Muzeum Oręża Polskiego (unikatowe i bogate zbiory militariów), neogotycki Ratusz z XIX w,  Nowa Starówka (ciekawy zespół budynków w zabytkowym układzie ulic), latarnia morska, pobyt w Muzeum Figur Woskowych.

- zabawy integracyjne w starym forcie, udział w imprezie pn. Przygoda Piracka - w programie imprezy: walka na boomie, konkurs na najlepszego cieślę okrętowego, konkurs na najsilniejszego pirata, cumowanie statku, nauka i wspólne śpiewanie szanty, tańce przy muzyce folkowej, konkurs zręcznościowy z linkami,

- pobyt w Aquaparku,

- rejs statkiem  po morzu,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, dyskoteki wg potrzeb,

 • leczenie klimatyczne – jodoterapia, kąpiel w morzu, plażowanie.


 

 

 

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.


Władysławowo „Amabasador”


Karta kwalifikacyjna

Władysławowo 09.07-19.07.2019r.

Umowa Władysławowo 09.07-19.07.2019r.

 

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Władysławowo położone jest u nasady mierzei Helskiej, 48 km od Gdyni i 33 km od Helu. Nadmorski ośrodek turystyczny, otoczony wodami Bałtyku i Zatoki Gdańskiej. Miejscowość pretenduje do miana jednego z głównych wczasowisk na Wybrzeżu. Charakteryzuje ją klimat morski o leczniczych właściwościach, czysta woda i powietrze nasycone intensywnym zapachem jodu.

 


Ośrodek „Ambasador” znajduje się w spokojnej dzielnicy  15 minut od morza. Obiekt posiada łącznie ok 50 miejsc noclegowych (pokoje 2, 3, 4 osobowe). Wszystkie pokoje z łazienkami i TV-SAT. Pokoje wyposażone są w tapczaniki, stoły, krzesła, szafy i półki. Obiekt posiada świetlicę wyposażoną w stół tenisowy, zestaw do rekreacji (piłki, badminton), stołówkę, restaurację. Na terenie posesji znajduje się mały plac zabaw, parking oraz miejsce na grill/ognisko, a 200 metrów od ośrodka – boisko sportowe.

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Termin: 09 lipca  – 19 lipca  2019r.

Cena: 1.550,00 zł  obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie w pokojach z węzłem sanitarnym
 • przejazd  do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczka do Redy pobyt w Aquaparku z rekinami największym i najnowocześniejszym Aquaparku  w Polsce.

SHARK SLIDE – z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. Bliskie obcowanie z rekinami na wygodnym pontonie będzie z pewnością ogromnym przeżyciem dla każdego dziecka. A dodając do tego zjazd szybką zjeżdżalnią i oszklony tunel w środku rajskiego akwarium – atrakcja zrobi wrażenie na wszystkich. A ponadto WATER SLIDES rodzinna, świetlna oraz ekstremalna – 3 zjeżdżalnie, które zapewniają różne dawki adrenaliny, basen z falą, FAMILY SLIDE szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia najlepsza na rodzinne przejazdy. Basen Zamek, Zatoka Piratów, CASTLE POOL przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400 l wody.

- wycieczki piesze po miejscowości - Dom Rybaka, Aleja Gwiazd Sportu upamiętniająca wielkich polskich sportowców na fragmencie promenady, Muzeum Iluzji – „Magiczny Zawrót Głowy”. Wystawa poświęcona jest iluzjom optycznym. Na wystawie można zobaczyć interaktywne eksponaty, poznać tajniki magicznych trików, zobaczyć zabawki optyczne z XIX stulecia   i zasadę działania Zoetropu – pierwszego na świecie zmieniacza obrazów. Dodatkowo w muzeum znajduje się Gabinet Śmiechu z 13 lustrami, w których wygląda się zupełnie inaczej.

- wycieczka na Półwysep Helski – Fokarium


- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, zabawy terenowe, marsz na orientację teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie

 

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl


Świnoujście „Warta”
Karta kwalifikacyjna

Świnoujście 29.07-09-08-2019r.

Umowa Świnoujście 29.07-09.08.2019r.

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Świnoujście, portowe miasto, położone na trzech wyspach: Uznam, Wolin i Karsibór rozdzielone rzeką  Świną. Dodatkowo w granicach miasta mieści się bardzo wiele mniejszych, niezamieszkanych wysp. W sumie jest ich 44 – to jedyny w swoim rodzaju archipelag! Jedną z niezapomnianych atrakcji turystycznych jest przeprawa promowa, dzięki której można dostać się z jednej części miasta do drugiej.

Świnoujście posiada jedną z najpiękniejszych plaż, która ciągnie się na odległość 10 km dochodząc w niektórych miejscach do 130 m szerokości. Latem wody Bałtyku w okolicach Świnoujścia są najcieplejszymi spośród wszystkich nadmorskich plaż w Polsce.
Ośrodek „Warta” położony 150 m od przejścia granicznego Świnoujście – Ahlbeck oraz 500 m od morza. Pokoje 2,3 i 4 osobowe z węzłem sanitarnym i TV.  Większość pokoi posiada balkon. Na terenie ośrodka stołówka z pełnym zakresem świadczeń (śniadania w formie bufetu), świetlica ze sprzętem multimedialnym.

Kolonia wypoczynkowa dla dzieci i młodzieży

Termin: 29 lipca – 09 sierpnia  2019r.

Cena: 1.790,00 zł  obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie w pokojach z węzłem sanitarnym
 • przejazd  do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczka autokarowa do Niemiec- pobyt w Tropical Islands (okolice Berlina)- największego tropikalnegoparku rozrywki w Europie. W Tropical Islands jest wszystko, co „tropikalne”: Lśniąco biała piaszczysta plaża, największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna, Morze Południowe z wysepkami, wioska tropikalna, show  i kultura, sport i zabawy przy zawsze przyjemnych 25 stopniach w cieniu – wszystko to w największej samonośnej hali świata.

- wycieczka do Międzyzdrojów  – Aleja Gwiazd, Molo,

- rejs statkiem,

- wycieczki piesze – zwiedzanie Świnoujścia – atrakcje i zabytki miasta,

- przeprawa promowa,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, zabawy terenowe, marsz na orientację teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, ognisko, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie, dla chętnych nieodpłatne wypożyczenie kijków Nordic walking.

http://www.wartaswinoujscie.pl/

Ważne! Na wyjazd do Niemiec konieczny paszport lub dowód osobisty

 

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41, tel.   134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl


Zakopane „Leśnik”


Karta kwalifikacyjna

Zakopane 02.07-11.07.2019r.

Umowa Zakopane 02.07-11.07.2019r.


Turnus dla dzieci i młodzieży

Zakopane położone jest u stóp Tatr, w Rowie Podtatrzańskim (Kotlina Zakopiańska), nad kilkoma potokami. Jest najwyżej położonym miastem Polski.  Dużą część obszaru miasta stanowią otwarte tereny zielone, niezwykle cenne ze względu na swoje niepowtarzalne wartości przyrodnicze i kulturowe. Znaczne obszary zielone wewnątrz miasta np. Rówień Krupowa, objęte są ochroną konserwatorską. Miasto niezwykle popularne, warte odwiedzenia zarówno latem jak i zimą ze względu na liczne niepowtarzalne krajobrazy, ciekawostki turystyczne   i historyczne.

Ośrodek Edukacji Leśnej  „Leśnik ” w Zakopane – Jaszczurówka w malowniczym miejscu na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Stąd wszędzie jest blisko. Spacer do centrum Zakopanego, wizyta na Krupówkach   i wyprawa trekkingowa w piękne tatrzańskie doliny i góry nie stanowi żadnego problemu. Obiekt w stylu regionalnym posadowiony jest nieopodal wejścia do pięknej Doliny Olczyskiej, skąd zielonym szlakiem dotrzeć można przez Olczyską Polanę i Kopieniec do Toporowej Cyrhli, bądź przez Nosal do Ronda Kuźnickiego. W odległości ok. 400 metrów od „Leśnika” znajduje się centrum narciarskie Nosal. Do dyspozycji uczestników miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, 4-osobowych, wyposażonych w łazienki, WC i TV. Na terenie Ośrodka znajduje się sala konferencyjno-edukacyjna, wiata ogniskowa, ścieżka edukacyjna „Szlakiem Jaszczurki” oraz plac zabaw.

Turnus dla dzieci i młodzieży

Termin:  02 lipca do 11 lipca 2019r.
Cena: 1.290,00 zł  obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program  rekreacyjno – wypoczynkowy:

 

- pobyt w parku przygody ADVENTURE - miejsce zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu, do wyboru dla uczestników kolonii  jedna atrakcja – park linowy (trasa Junior oraz trasa Duża – 350 m) – najdłuższa w Polsce tyrolka – ścianka wspinaczkowa – zorba – paintball.

- wyjazd kolejką na Gubałówkę, przejazd kolejką grawitacyjną,

- wycieczka po Zakopanem -  zwiedzanie atrakcji turystycznych m.in. Krupówki, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku,

- wycieczka Doliną Olczyska,

- wyjście na Antałówkę (piękny widok na Tatry i Zakopane), przejście na Jaszczurówkę zwiedzanie kaplicy oraz wystawy czasowej,

- pobyt w Aquaparku,

- wycieczka do Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN ,

- spacery ścieżką zdrowia – spotkanie z leśnikiem,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: rozgrywki w piłkę nożną i siatkową, zabawy terenowe i na placu zabaw, marsz na orientację, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz  fryzur, bale przebierańców, wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

 

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl tpdkrosno@op.pl


Rymanów Zdrój


Turnus rekreacyjno-wypoczynkowy dla dzieci młodszych

Karta kwalifikacyjna

Rymanów Zdrój 23.07-29.07.2019r.

Umowa Rymanów Zdrój 23.07-29.07.2019r.


 

Rymanów Zdrój – wyjątkowe miejsce na wyjątkową kolonię. Malowniczo usytuowane Uzdrowisko, położone w dolinie rzeki Tabor w Beskidzie Niskim. Gmina Rymanów i okolice są terenem bardzo atrakcyjnym turystycznie. Znajdują się tu liczne ścieżki spacerowe, piesze szlaki turystyczne, tereny rekreacyjne dla dzieci, około 100 km tras rowerowych oraz korty tenisowe. Specyficzny mikroklimat z cechami klimatu górskiego i morskiego o dużej zawartości jodu w powietrzu, lecznicze wody mineralne oraz walory krajobrazowe sprzyjają wypoczynkowi i poprawie zdrowia.

Ośrodek Wypoczynkowy przeznaczony na zakwaterowanie usytuowany jest blisko centrum na ogrodzonym i oświetlonym terenie. Pokoje 2,3,4 – osobowe częściowo z łazienkami lub umywalkami w pokoju. Do dyspozycji uczestników stołówka z pełnym zakresem świadczeń, świetlica wielofunkcyjna ze sprzętem RTV, boisko do gier zespołowych, tenis stołowy, krąg ogniskowy.

 

Turnus rekreacyjno-wypoczynkowy dla dzieci młodszych

Termin:

23 lipca-29 lipca 2019r.

Cena:  850,00 zł

obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • transport do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczki  piesze po Rymanowie Zdroju, zwiedzanie uzdrowiska (pijalnia wód, Dwór Potockich, Ruiny Synagogi z XVIII wieku, zabytkowy Kościół Św. Wawrzyńca 1779r.,

- plażowanie nad rzeką Tabor,

- spacery ścieżkami zdrowia po najbliższej okolicy,

- przejazd kolejką turystyczną,

- zabawy na placu zabaw „Śliwkowa Kraina”,

- wycieczka autokarowa  do  największego w Polsce jeziora zaporowego (pod względem ilości zgromadzonej wody) Solina – Myczkowce -   kąpiel w jeziorze, plażowanie,

- rejs statkiem, zwiedzanie Ośrodka „Caritas” w Myczkowcach – Centrum Ekumeniczne, Ogród Biblijny i mini ZOO),

- kąpiel w basenie w sanatorium uzdrowiskowym,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe (tenis stołowy, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, marsz na orientację, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, dyskoteki wg potrzeb, zajęcia świetlicowe (malowanki, wyklejanki itp., gry stolikowe, projekcje filmowe).

 • leczenie klimatyczne, zajęcia  ogólnousprawniające.

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl