Kolonie i obozy wypoczynkowe 2016r.

Opublikowano: 15.02.2016

Krynica Morska „Bałtyk”, Rabka „Ania”, Gdynia „Internat Zespołu Szkół”, Kołobrzeg „Dom Rybaka”, Świnoujście”Warta”, Zakopane „Świerk”, Dźwirzyno „Komandor”.

Krynica Morska „Bałtyk”

 

Karty kwalifikacyjne

Krynica Morska 08.08-23.08.2016r.

Krynica Morska 10.08-21.08.2016r.

 

 

Krynica Morska  wypoczynek dla dzieci i młodzieży


Krynica Morska - usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu – Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego porośnięta wiecznie zielonym, sosnowo – bukowym lasem, od dziesiątek lat przyciąga tysiące turystów.  Czyste, obfitujące w jod powietrze, długie, piaszczyste plaże z miłym dla stóp piaskiem, wysokie, białe wzniesienia wydmowe, idealnie nadające się do żeglarstwa, bogate w ryby, wody Zalewu Wiślanego oraz piękne, gęste lasy obfitujące w różne gatunki roślin i zwierząt sprawiają, że Krynicę Morską odwiedza kilkanaście tysięcy spragnionych słońca, morskich kąpieli oraz innych atrakcji wczasowiczów. W Krynicy Morskiej każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, do zagubienia się w tłumie, do rozrywki w gronie przyjaciół, ale i do spotkania z bogactwem form życia przyrody.

Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.) roztacza się piękny widok: z jednej strony na Bałtyk z drugiej Zalew Wiślany, którego horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską.

Ośrodek Wczasowo – Rehabilitacyjny „Bałtyk” położony jest pośród pięknego, mieszanego lasu w odległości 300 m od morza i 100 m od centrum Krynicy Morskiej. posiada pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienką, WC  i TV. Do dyspozycji uczestników świetlica ze sprzętem nagłaśniającym, sala dyskotekowa, tereny zielone i boiska sportowe wokół ośrodka.


Turnus rehabilitacyjno – wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży

Terminy:

08 sierpnia – 23 sierpnia 2016r. ( 16 dni)  1.650,- zł

10 sierpnia – 21 sierpnia 2016r.  (12dni)   1.500,- zł

Cena obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego  i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, pielęgniarskiej oraz ratownika podczas kąpieli morskich,
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

- całodzienna wycieczka autokarowa do Trójmiasta (pobyt w Centrum Nauki Exsperyment w Gdyni, zwiedzanie Gdańska – Brama  Wyżna, Zespół Wieży Więziennej i  Katowni tzw. Barbakan Gdański,  Ratusz, Fontanna Neptuna,  przystań Żeglugi Gdańskiej, Pomnik Stoczniowców, Gdański Nowy Port, Katedra),

-   wycieczka do Malborka i zwiedzanie  Zamku z przewodnikiem,

-  rejs statkiem do Fromborka, zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Mikołaja Kopernika, Katedra we Fromborku,

- wycieczki piesze po Krynicy, na Wielbłądzi Garb (49,5 m n.p.m.) - najwyższy szczyt Mierzei Wiślanej i najwyższa stała wydma w Europie ( jedyny naturalny punkt na Mierzei, z którego widać równocześnie Morze Bałtyckie i Zalew Wiślany),

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

 • leczenie klimatyczne, zajęcia ogólnousprawniające, kąpiel w morzu i plażowanie.

 

galeria


Rabka Zdrój”Ania”

Karta kwalifikacyjna.

Rabka Zdój 09.07-21.07.2016r.


Rabka  wypoczynek dla dzieci i młodzieży

Rabka Zdrój - to znane w Polsce uzdrowisko dla dzieci i dorosłych, którego bogactwem są zasoby wód mineralnych, korzystny mikroklimat i walory krajobrazowo-turystyczne. Miejscowość oferuje doskonałe warunki do leczenia uzdrowiskowego i wypoczynku, a także piękne górskie krajobrazy i tereny umożliwiające aktywne spędzanie czasu wolnego, tak latem jak i zimą. Dodatkowym atutem miasta jest bogata oferta kulturalna przeznaczona zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Można tu poznać świat barwnych góralskich zwyczajów oraz oryginalnych tradycji rzemieślniczych. Wyjątkowym miejscem w Rabce Zdroju jest Park Zdrojowy.

Ośrodek Wypoczynkowy „ANIA” położony w Rabce Zdrój u podnóża góry Krzywoń (zielone płuca Rabki). Posiada pokoje 2,3,4 osobowe, studio 2+2 oraz studio 2+3 z węzłem sanitarnym. Większość pokoi z balkonem.  Teren ogrodzony, z dala od ulicy. Na terenie ośrodka parking, plac zabaw, grill, boisko do siatkówki i koszykówki, plac zabaw dla dzieci, stół do ping-ponga i bilarda, trampolina. Do dyspozycji uczestników stołówka z pełnym zakresem świadczeń.

Na terenie całego ośrodka bezprzewodowy Internet.

Turnus dla dzieci i młodzieży.

Termin:    09 lipca  – 21 lipca 2016r.

Cena 1.320,- zł obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej
 • program usprawniająco – rekreacyjno -wypoczynkowy:

- całodniowa wycieczka  do Krakowa i Bochni – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zjazd do Kopalni Soli,

- pobyt w RABKOLANDZIE – zabawy w parku rozrywki, zwiedzanie muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Osobliwości,

- udział w spektaklu teatralnym w  Tatrze RABCIO,

- wycieczka do  Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce,

- wycieczki piesze po uzdrowisku (leczenie klimatyczne) zwiedzanie Rabki, spacery po Parku Zdrojowym, degustacja wód mineralnych, korzystanie z tężni solankowej (inhalatorium na wolnym powietrzu), wycieczka do schroniska na Maciejąwą (spacer przez  Park Orkana z licznymi placami zabaw dla dzieci),

- zajęcia sportowo – rekreacyjne:

zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

galeria:


 

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl


Gdynia”Internat Zespołu Szkół”

Karty kwalifikacyjne.

Gdynia 18.07-26.07.2016r.

Gdynia 24.07-01.08.2016r.

Gdynia 30.07-14.08.2016r.

 

Kolonia wypoczynkowa – obóz.

Gdynia – położona jest nad wodami Zatoki Gdańskiej. Posiada rozległe nadmorskie tereny spacerowe. Zalicza się do nich  Molo Południowe, będące przedłużeniem  Skweru Kościuszki – cumują tam jednostki muzealne – niszczyciel ORP ” Błyskawica” oraz żaglowiec „Dar Pomorza”. Na Molo Południowym znajduje się także  Akwarium Gdyńskie, a do Helu, Jastarni, Gdańska, Sopotu i Kaliningradu pływają z niego statki białej floty.

Internat- położony jest w bardzo urokliwym miejscu, na granicy Parku Krajobrazowego „Kępa Radłowska” w pobliżu plaży i Bulwaru. Z okien Internatu roztacza się widok na panoramę Gdyni oraz morze.

Pokoje 3-4osobowe z węzłem sanitarnym na korytarzu. Do dyspozycji uczestników stołówka z pełnym zakresem świadczeń, sala telewizyjna i dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym, boiska wielofunkcyjne.


http://www.zsb.gdynia.pl

https://www.google.pl/maps

Terminy:                   (kolonia wypoczynkowa – obóz).

18 lipca- 26 lipca 2016r.

24 lipca – 01 sierpnia 2016r.

Cena:    850,- (9 dni)

30 lipca – 14 sierpnia 2016r.

Cena  1.350,- zł (16 dni)

 

Cena obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej
 • program usprawniająco -rekreacyjno – wypoczynkowy:

- rejs statkiem lub tramwajem wodnym, zwiedzanie Gdyni - Akwarium Gdyńskie, Okręt – Muzeum „Błyskawica” (polski przedwojenny niszczyciel, obecnie najstarszy zachowany okręt tego typu na świecie) i „Dar Pomorza”, spacer Skwerem Kościuszki, wejście na Molo Południowe i do mariny gdzie stacjonują jachty i motorówki, spacer bulwarem nadmorskim,

- wycieczka do Gdańska, spacer Traktem Królewskim, Fontanna Neptuna, symbol Gdańska słynny Żuraw, ZOO. i Sopotu,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne:

zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel.   134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl

 


Kołobrzeg „Dom Rybaka”


Karty kwalifikacyjne.

Kołobrzeg 14.07-22.07.2016r.

Kołobrzeg 28.07-12.08.2016r.

Kołobrzeg 04.08-12.08.2016r

 

Kolonia wypoczynkowa obóz dla dzieci i młodzieży.

Kołobrzeg - to miejscowość uzdrowiskowa i duże kąpielisko morskie o największym nasłonecznieniu na Wybrzeżu Bałtyckim. Do dyspozycji wczasowiczów jest 6-kilometrowa piaszczysta plaża wzdłuż, której ciągnie się zacieniona aleja nadmorska. Atrakcją jest wysunięte 220m w głąb morza molo spacerowe i latarnia morska z udostępnionym dla turystów tarasem widokowym.

Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny i Rehabilitacyjny „DOM RYBAKA”, to 3-kondygnacyjny budynek położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpiecznym sąsiedztwie parku, 600m od morza i pięknej piaszczystej plaży. Obiekt posiada własną stołówkę, salę telewizyjną i dyskotekową  oraz boisko do gier zespołowych. Zakwaterowanie w  pokojach 3,4,5,6 osobowych z węzłem sanitarnym.

 

Terminy:

Turnusy rehabilitacyjno-wypoczynkowe (dzieci i młodzież)

28 lipca – 12 sierpnia 2016r.

Cena  od uczestnika    1.750,- zł


Pobyty integracyjne (dzieci młodzież, w tym niepełnosprawni oraz opiekunowie)

zmiana terminu pobytu (aktualny  14.07-22.07.2016r.) (poprzedni termin  18 lipca – 26 lipca 2016r.)

zmiana terminu pobytu (aktualny  04.08-12.08.2016r.) ( poprzedni termin 31 lipca – 08 sierpnia 2016r.)

Cena  od uczestnika    1.150,- zł


obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę  kadry pedagogicznej i medycznej i ratownika podczas kąpieli morskich
 • program usprawniająco-rekreacyjno – wypoczynkowy:

domrybaka.kolobrzeg.pl.

- całodniowa wycieczka na Bornholm, duńską wyspę w południowo-zachodniej części Bałtyku,  wycieczka w formie rejsu katamaranem, wycieczka objazdowa po wyspie, zwiedzanie Nexo drugiego co do wielkości miasta na Bornholmie,


- wycieczka autokarowa na wyspę Wolin i do   Wioski Wikingów na wyspie Wolin (nie dotyczy pobytów integracyjnych) zwiedzanie skansenu z przewodnikiem, a następnie warsztaty (wszystkie): Lepienie z gliny, produkcja filcu, pisanie gęsimi piórami, musztra wczesnośredniowieczna, strzelanie z łuku, poczęstunek: podpłomyk pieczony na blasze nad ogniskiem, z dodatkiem marmolady, miodu lub twarogu z czosnkiem i ziołami, chleb ze smalcem domowej roboty, herbata ziołowa. Czas wolny np. na historycznym placu zabaw,

- zwiedzanie Kołobrzegu – spacer po   Molo, zwiedzanie Portu  Rybackiego, Muzeum Oręża Polskiego (unikatowe i bogate zbiory militariów, neogotycki Ratusz z XIX w,  Nowa Starówka (ciekawy zespół budynków  w zabytkowym układzie ulic), Fortyfikacje kołobrzeskiej twierdzy,

- pobyt z Aquaparku,

- wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu Jachtowego,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.

 • leczenie klimatyczne.

 

Na wyjazd  konieczny paszport lub dowód osobisty.

Sugerowane kieszonkowe 150-200 DKK.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.plŚwinoujście „Warta”


Karta kwalifikacyjna.

Świnoujście 06.08-21.08.2016r.

 

Kolonia wypoczynkowa obóz  dla dzieci i młodzieży.

Świnoujście - to portowe miasto, położone na trzech wyspach: Uznam, Wolin i Karsibór rozdzielone rzeką  Świną. Dodatkowo w granicach miasta mieści się bardzo wiele mniejszych, niezamieszkanych wysp. W sumie jest ich 44 – to jedyny w swoim rodzaju archipelag! Jedną z niezapomnianych atrakcji turystycznych jest przeprawa promowa, dzięki której można dostać się z jednej części miasta do drugiej. Świnoujście leży w strefie klimatu umiarkowanego, o charakterze wybitnie przejściowym. Latem w Świnoujściu dzień jest dłuższy o 1 godzinę a zimą o tą 1 godzinę krótszy w stosunku do Polski południowej.  Oprócz swoich niewątpliwych walorów uzdrowiskowych, Świnoujście posiada jedną z najpiękniejszych plaż, która ciągnie się na odległość 10 km dochodząc w niektórych miejscach do 130 m szerokości.

Latem wody Bałtyku w okolicach Świnoujścia są najcieplejszymi spośród wszystkich nadmorskich plaż w Polsce.


Ośrodek  Wczasowy „WARTA” dwukondygnacyjny budynek  położony 150 m od przejścia granicznego Świnoujście – Ahlbeck oraz 500 m od morza.
Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z węzłem sanitarnym i TV.  Większość pokoi posiada balkon. Na terenie ośrodka stołówka z pełnym zakresem świadczeń (śniadania w formie bufetu), świetlica ze sprzętem multimedialnym, zaplecze sportowe.

galeria

Tutaj mieszkamy i wypoczywamy.

Turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy dla dzieci i młodzież

Termin: 06 sierpnia – 21  sierpnia 2016r.

Cena 1.650,- zł obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie w pokojach z węzłem sanitarnym
 • przejazd  do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej i medycznej
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy

- wycieczka do Niemiec – Ahlbeck – pobyt w Termach Bałtyckich,

- wycieczka autokarowa do Szczecina, często określanego Paryżem Północy ze względu na niepowtarzalną architekturą (gwieździste rozplanowanie placów) - zwiedzanie miasta z przewodnikiem, spacer po Ogrodzie różanym, zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich, wyjazd na wieżę widokową w Archikatedrze Szczecińskiej, Wały Chrobrego, pobyt nad Jeziorem Turkusowym, zwiedzenie ruin zamku w Kamieniu Pomorskim, Trzęsacz,

- wycieczka autokarowa do Międzyzdrojów i na wyspę Wolin, pobyt w Wiosce Wikingów – zwiedzanie skansenu z przewodnikiem, a następnie warsztaty (wszystkie): Lepienie z gliny, produkcja filcu, pisanie gęsimi piórami, musztra wczesnośredniowieczna, strzelanie z łuku, poczęstunek: podpłomyk pieczony na blasze nad ogniskiem, z dodatkiem marmolady, miodu lub twarogu z czosnkiem i ziołami, chleb ze smalcem domowej roboty, herbata ziołowa. Czas wolny np. na historycznym placu zabaw,

- wycieczki piesze – zwiedzanie Świnoujścia - promenada plażowa Park Zdrojowy, spacer po falochronie podczas zachodu słońca, zwiedzenie największej w Polsce latarni morskiej,

- rejs statkiem po morzu,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe (tenis stołowy, piłka plażowa, siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.

 

 • leczenie klimatyczne, zajęcia  ogólnousprawniające (dla chętnych nieodpłatne wypożyczenie kijków  Nordic walking).

Na wyjazd  konieczny paszport lub dowód osobisty.


TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl

 


Zakopane „Świerk”


Karta kwalifikacyjna.

Zakopane 21.07-01.08.2016r.

Kolonia wypoczynkowa obóz  dla dzieci i młodzieży.

Zakopanestolica polskich Tatr, Miasto niezwykle popularne, warte odwiedzenia zarówno latem jak i zimą ze względu na liczne niepowtarzalne krajobrazy, ciekawostki turystyczne i historyczne.

Dom Wypoczynkowy „ŚWIERK” położony w centrum Zakopanego w zacisznej części miasta ok. 5 min. od Krupówek.  Do dyspozycji kolonistów pokoje 2-3-4-5 osobowe z umywalkami oraz pokoje tyku studio. Na każdym piętrze węzeł sanitarny, kącik  TV. Do dyspozycji kolonistów świetlica, sala dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym. Obiekt znajduje się na ogrodzonym i oświetlonym terenie posiada własną stołówkę z regionalną kuchnią.

 

Termin: 21 lipca  – 01 sierpnia 2016r.

Turnus dla dzieci i młodzieży

Cena  1.250,- zł obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

całodniowa wycieczka autokarowa do Aquparku w Tatralandii na Słowacji, zwiedzanie miejscowości Liptovský Mikuláš.

http://www.tatralandia.sk/pl/tatralandia/


- wycieczka kolejką na Butorowy Wierch i Gubałówkę, przejazd kolejką grawitacyjną w wagonikach,  wycieczki piesze po Zakopanem -  zwiedzenie Muzeum Wł. Hasiora, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, gdzie znajdują się groby  Makuszyńskiego, Orkana, Witkacego i Tetmajera oraz wielu sławnych wspinaczy, artystów i górali,

-  wyjście na skocznię narciarską Wielka Krokiew, wyjazd wyciągiem na szczyt skoczni,

- spacer na Rówień Krupową,

- wyjście na Antałówkę (piękny widok na Tatry i Zakopane), przejście na Jaszczurówkę zwiedzanie kaplicy oraz wystawy malowanej na szkle,

- spacer na Krupówki obejrzenie „Domu do Góry Nogami”,

- wyjście na  Krzeptówki – góralskie Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, Muzeum Tatrzańskie – budynek w którym zgromadzono etnograficzne, historyczne i przyrodnicze skarby pochodzące z Tatr i Podhala,

- pobyt na basenie,

- wycieczka do centrum Edukacji Przyrodniczej TPN w Kuźnicach,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne:

zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

Na wyjazd  konieczny paszport lub dowód osobisty.


TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl


Dźwirzyno „Komandor”

Karta kwalifikacyjna.

Dźwirzyno 10.07-25.07.2016r.


Turnus rehabilitacyjno – wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży

Dźwirzyno miejscowość wypoczynkowa położona jest nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim, nad jeziorem Resko Przymorskie i portem morskim. Położenie sprawia, że oprócz wypoczynku na plaży istnieje możliwość  uprawiania różnych sportów wodnych. Pomiędzy plażą a obszarem zabudowanym występuje pas wydm nadmorskich o zróżnicowanej budowie i kształcie. Pola wydmowe w Dźwirzynie mają szerokość do 0,5 km i maksymalną wysokość do 15,2 m n.p.m.

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny  „Komandor” usytuowany jest w centrum Dźwirzyna oddalony 100m od morza. Posiada pokoje 2,3 i 4 osobowe z węzłem sanitarnym. Ogółem 300 miejsc w Ośrodku w pięciu budynkach na ogrodzonym terenie.
Do dyspozycji uczestników tereny zielone wokół ośrodka,  boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, plac zabaw dla dzieci, zadaszony taras w razie niepogody, salki telewizyjne, sala do dyskotek, świetlice. Na terenie obiektu stołówka z pełnym zakresem świadczeń. Ośrodek posiada wpis uprawniający do przyjmowania osób niepełnosprawnych.


Termin:

10 lipca – 25 lipca  2016r.  (16 dni) 1.510,- zł

Cena obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie,
 • zakwaterowanie,
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego  i z powrotem,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej,
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

Galeria:

- wycieczka do Kołobrzegu – zwiedzanie starówki, wyjście na latarnię morską, spacer po molo, pobyt w Muzeum 6D Maszoperia (kraina czarów, magii i legend).
Muzeum jest wyjątkowe, do oglądania ekspozycji zaangażowane są tu wszystkie zmysły człowieka. Malowidła widniejące na ścianach oglądać można w technice 3D zakładając do tego specjalne okulary. Można tu usłyszeć szum morza, śpiew mew, poczuć wiatr we włosach, pobłądzić we mgle i w mroku, zasiąść przy biesiadnym stole rybaków i poczuć klimat takiej uroczystości.

- pobyt w Centrum Atrakcji Wojskowych BASTION - zwiedzanie kolekcji różnorodnego sprzętu pancernego z instruktorem,  przejażdżki  wybranym sprzętem wojskowym, zakupy w Markecie Wojskowym.  Zajęcia (dla chętnych – płatne dodatkowo): malowanie twarzy farbami maskującymi, zakładanie maski p/gazowej i odzieży przeciwchemicznej, rzut granatem treningowym do celu, wykrywanie min, przy użyciu sprzętu wojskowego,  orientowanie się w ternie przy użyciu kompasu /busoli.

- wycieczka do Szczecina, często określanego Paryżem Północy ze względu na niepowtarzalną architekturą (gwieździste rozplanowanie placów) – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, spacer po Ogrodzie różanym, zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich, wyjazd na wieżę widokową w Archikatedrze Szczecińskiej, Wały Chrobrego, pobyt nad Jeziorem Turkusowy, ruiny zamku w Kamieniu Pomorskim, Trzęsacz.

- przejażdżki rowerami wodnymi po Jeziorze Resko

- zajęcia sportowo – rekreacyjne:

zawody sportowe (tenis stołowy, piłka plażowa, siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.

 • leczenie klimatyczne

 

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl