Kolonie i obozy zagraniczne 2018

Opublikowano: 27.02.2018

Ważna informacja!!! Wyjazd na obóz do Grecji:

Krosno, parking ul. Wojska Polskiego 41, zbiórka godz. 07:30  wyjazd godz. 08:00,  16 sierpnia 2018r.

Bardzo zapraszamy TPD Krosno.

Grecja – „NEOS PANTELEIMONAS

Karta kwalifikacyjna

Grecja 16.08-27.08.2018

Grecja „NEOS PANTELEIMONAS„  HOTEL – ATHINA


OBÓZ MŁODZIEŻOWY

Grecja uznawana jest za kolebkę zachodniej cywilizacji. Posiada niewyobrażalnie wiele do zaoferowania. Oprócz możliwości zwiedzania licznych wspaniałych zabytków i miasteczek głównym atutem Grecji są malownicze plaże, kąpiel w oszałamiająco ciepłym morzu oraz świeże i kolorowe potrawy kuchni śródziemnomorskiej.

RIWIERA OLIMPIJSKA - region turystyczny otoczony od wschodu przez Morze Egejskie, a od zachodu przez masyw górski Olimpu. Łączy w sobie dwa najpiękniejsze elementy krajobrazowe – morze i góry.

NEOS PANTELEIMONAS - miejscowość u podnóża góry Olympos nad morzem. Region oferuje przepiękne, długie, piaszczyste plaże. Bezpieczeństwo na plażach zapewniają ratownicy. Idealne miejsce na integrację czy imprezę sportową.

HOTEL ATHINA - położony na Riwierze Olimpijskiej w miejscowości Neos Pantalejmonas, otoczony gajami oliwnymi oraz palmami. Hotel posiada 48 pokoi – 3 i 4 – osobowych o wyposażeniu standardowym. Pokoje wyposażone są w TV-SAT, klimatyzację, łazienkę, balkon, lodówkę. Położony ok 900 m od piaszczystej plaży i ok 7 minut spacerem do centrum miasta.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja, kawiarnia, boisko do tenisa, siatkówki i piłki nożnej, dodatkowo jest też amfiteatr, basen ogród, parking i sklep spożywczy. Na terenie całego hotelu dostęp do Internetu.


Termin: 16 sierpnia – 27  sierpnia 2018r. (12 dni)

OBÓZ MŁODZIEŻOWY


Cena  1.890,00     od osoby zawiera:

PRZEJAZD autokarem (klimatyzacja, barek, DVD, wc)

ZAKWATEROWANIE : 9 noclegów w hotelu ATHINA (pokoje 3 i 4 – osobowe, możliwość dokupienia klimatyzacji w pokojach – 5 euro/pokój/dzień).

WYŻYWIENIE : 3 posiłki dziennie w formie bufetu (napoje do posiłków (lunch, kolacja) płatne we własnym zakresie (woda w cenie).

WYCIECZKI półdniowe do Leptokarii.

OPIEKA kierownika oraz rezydenta na miejscu.

UBEZPIECZENIE NNW i KL.


RAMOWY PROGRAM:

1 dzień: Wyjazd z Krosna  – przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię,

2 dzień: Przyjazd do hotelu w godzinach południowych – spotkanie organizacyjne – zapoznanie się z regulaminem pobytu. Zakwaterowanie od godz. 14.00. Pierwszy posiłek  obiadokolacja,

Dziesięciodniowy pobyt: kąpiel w morzu, plażowanie (leżaki i parasole za dodatkową opłatą), dla chętnych  zajęcia sportowo – rekreacyjne (rozgrywki w koszykówkę konkursy, dyskoteki), spacery po okolicy. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych za dodatkową odpłatnością (Meteory ok. 35 euro, Ateny ok. 40 euro, Saloniki ok. 30 euro, Rejs na Wyspę Skiathos ok. 40 euro),

11 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi,  spacer po Skotinie. Ostatni posiłek lunch+plus  prowiant. Możliwość zakupu posiłku w czasie przejazdu autokarem we własnym zakresie (koszt około 5 – 10 euro). W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną,

12 dzień: Przyjazd do Krosna w godzinach wieczornych.

UWAGI:

Czas wschodnioeuropejski – godzina do przodu.

Podróż trwa ok. 28 h- prosimy zaopatrzyć się w drobne euro i prowiant na drogę.

 

Przejazd na dowód osobisty lub paszport (ważne 3 miesiące od daty powrotu), zalecana karta EKUZ. Prosimy również zaopatrzyć się krem z filtrami UV, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, maść na oparzenia słoneczne.


TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel.   134326295, 600385593

 

Zapraszamy TPD Krosno