Kolonie i obozy wypoczynkowe 2018

Opublikowano: 28.02.2018

Jantar „Bursztyn” - Gdynia „Internat Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego”  - Kołobrzeg „Dom Rybaka” – Kąty Rybackie „Bumerang” – Krynica Morska „Bałtyk”  – Zakopane „Świerk” Grzybowo „Szekla”  -  Rymanów Zdrój.

Jantar „Bursztyn”

 

Karta kwalifikacyjna

Jantar 14.08-29.08.2018


Jantar, miejscowość położona na obszarze Żuław Wiślanych. Leży pomiędzy Mikoszewem a Stegną. To odpowiednie miejsce zarówno dla turystów, którzy szukają spokojnego wypoczynku, jak i tych, którzy po całodziennym plażowaniu lubią wieczorowe rozrywki tak na plaży jak i w samej miejscowości. Plaża jest tutaj szeroka, 150 metrowa strzeżona z czystym kąpieliskiem. Jantar słynie z wyjątkowej imprezy, którą są Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Dzięki temu miejscowość zyskała na prestiżu, a bursztynowe mistrzostwa są jednym z głównych elementów promocji całego polskiego wybrzeża.

Ośrodek „Bursztyn” to wspaniale zagospodarowany kompleks kilku budynków, położonych na powierzchni około 1 ha bezpośrednio przy ścianie lasu, przez który prowadzi 900 metrowa leśna ścieżka do morza. Zakwaterowanie w komfortowych domkach drewnianych. Domki wyposażone są w dwie sypialnie + pokój dzienny z TV oraz łazienkę.

Na terenie posesji znajduje się basen zewnętrzny, boisko do siatkówki, koszykówki, boisko ze sztucznej trawy, stoły do tenisa, altanka z miejscem na grill, namioty do zajęć dydaktycznych, bilard, piłkarzyki, sala taneczna ze sprzętem dyskotekowym i karaoke, sklepik w ośrodku, dostęp do bezpłatnego Internetu (Wi-Fi)

Dodatkowo na terenie domków do dyspozycji uczestników będzie nowo wybudowana dwupoziomowa świetlica: na parterze sala do zajęć rekreacyjno-sportowych(taniec, gimnastyka, sztuki walki, dyskoteki) oraz wyświetlania filmów i programów na projektorze; na I piętrze świetlica i hala sportowa namiotowa.

Turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży

Kolonia wypoczynkowa  dla dzieci i młodzieży

Termin: 14 sierpnia – 29 sierpnia 2018r. (16 dni)

cena: 1.760,00

obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie w domkach
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego  i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, pielęgniarskiej oraz ratownika podczas kąpieli morskich
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

- całodzienna wycieczka autokarowa do Gdyni i Gdańska (pobyt w Centrum Nauki Exsperyment w Gdyni lub Akwarium Gdyńskie, zwiedzanie Gdańska – Brama  Wyżna, Zespół Wieży Więziennej i  Katowni tzw. Barbakan Gdański,  Ratusz, Fontanna Neptuna,  przystań Żeglugi Gdańskiej, Pomnik Stoczniowców, Gdański Nowy Port, Katedra), Muzeum Bursztynu

- wycieczka do Malborka, zwiedzanie Zamku z przewodnikiem

wycieczka  do Mikoszewa (spacer po miejscowości do Przystani Rybackiej, obejrzenie Domu Podcieniowego)

-  zwiedzanie Parku Owadów,

- pobyt w stadninie koni – zajęcia edukacyjne (możliwość wykupienia dodatkowej indywidualnej przejażdżki ),

- paintball – zabawa terenowa,

- zajęcia rekreacyjne i zawody sportowe (tenis stołowy, piłka plażowa, siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej), zabawy terenowe, marsz na orientację, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek  i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

 • leczenie klimatyczne, zajęcia ogólnousprawniające, kąpiel w morzu, plażowanie, kąpiel w basenie ośrodka.

 

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

 


Gdynia”Internat Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego”

Karty kwalifikacyjne

Gdynia 02-16.07.2018

Gdynia 14-28.07.2018

 

Kolonia wypoczynkowa-obóz


Gdynia – położona jest nad wodami Zatoki Gdańskiej. Posiada rozległe nadmorskie tereny spacerowe. Zalicza się do nich  Molo Południowe, będące przedłużeniem  Skweru Kościuszki – cumują tam jednostki muzealne – niszczyciel ORP ” Błyskawica” oraz żaglowiec „Dar Pomorza”. Na Molo Południowym znajduje się także  Akwarium Gdyńskie, a do Helu, Jastarni, Gdańska, Sopotu i Kaliningradu pływają z niego statki białej floty.

Internat- położony jest w bardzo urokliwym miejscu, na granicy Parku Krajobrazowego „Kępa Radłowska” w pobliżu plaży i Bulwaru. Z okien Internatu roztacza się widok na panoramę Gdyni oraz morze.

Pokoje 3-4 osobowe z węzłem sanitarnym na korytarzu. Do dyspozycji uczestników stołówka z pełnym zakresem świadczeń, sala telewizyjna i dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym, boiska wielofunkcyjne.

 

 

 

Kolonia wypoczynkowa  dla dzieci i młodzieży

Terminy:                  

02 lipca – 16 lipca 2018r. (15 dni)

14 lipca – 28 lipca 2018r. (15 dni)

Cena: 1.380,00

 

Cena obejmuje:

 • program rekreacyjno – wypoczynkowy:

-  wycieczka do Gdańska – zwiedzanie Traktu Królewskiego -na trasie: Zielona Brama, Złota Kamienica, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Ratusz, Złota Brama. Zwiedzanie Bazyliki Mariackiej- największy ceglany kościół Europy z zabytkowym wyposażeniem, spacer Długim Pobrzeżem nad Motławą (najstarszy portowy dźwig Europy tzw. Żuraw), Spacer ul. Mariacką, najpiękniejszą z ulic Gdańska z niepowtarzalnymi przedprożami, rejs na Hel – zwiedzanie Portu Morskiego, Parku Wydmowego, oraz pobyt w Fokarium,

- zwiedzanie Gdyni – Okręt – Muzeum „Błyskawica”(polski przedwojenny niszczyciel, obecnie najstarszy zachowany okręt tego typu na świecie) i „Dar Pomorza”, spacer Skwerem Kościuszki, wejście na Molo Południowe i do mariny gdzie stacjonują jachty i motorówki, spacer bulwarem nadmorskim, pobyt w Centrum Nauki Exsperyment, lub Akwarium Gdyńskim,

- wycieczka do Orłowa,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.


Uwaga ! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.


TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel.   134326295, 600385593


Kołobrzeg „Dom Rybaka”

Karta kwalifikacyjna

Kołobrzeg 13.07-24.07.2018

Kołobrzeg 09.08-20.08.2018

 

Kolonia wypoczynkowa obóz dla dzieci i młodzieży.

Kołobrzeg - to miejscowość uzdrowiskowa i duże kąpielisko morskie o największym nasłonecznieniu na Wybrzeżu Bałtyckim. Do dyspozycji wczasowiczów jest 6-kilometrowa piaszczysta plaża wzdłuż, której ciągnie się zacieniona aleja nadmorska. Atrakcją jest wysunięte 220m w głąb morza molo spacerowe i latarnia morska z udostępnionym dla turystów tarasem widokowym.

Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny i Rehabilitacyjny „DOM RYBAKA”, to 3-kondygnacyjny budynek położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpiecznym sąsiedztwie parku, 600m od morza i pięknej piaszczystej plaży. Obiekt posiada własną stołówkę, salę telewizyjną i dyskotekową  oraz boisko do gier zespołowych. Zakwaterowanie w  pokojach 3,4,5,6 osobowych z węzłem sanitarnym i TV.

http://domrybaka.kolobrzeg.pl/#osrodek

Turnusy rekreacyjno-wypoczynkowe dla dzieci i młodzieży


Termin:    13 lipca – 24 lipca 2018r. (12 dni)

09 sierpnia – 20 sierpnia 2018r. (12 dni)

Cena: 1.690,00

W pakiecie świadczonych usług znajduje się:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW i KL podczas wyjazdu do Niemiec
 • opiekę  kadry pedagogicznej i medycznej oraz ratownika podczas kąpieli morskich
 • program usprawniająco-rekreacyjno -wypoczynkowy:

- wycieczka  do Niemiec – pobyt w Tropical Islands (okolice Berlina)- największego tropikalnego parku rozrywki w Europie. W Tropical Islands jest wszystko, co „tropikalne”: Lśniąco biała piaszczysta plaża, największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna, Morze Południowe z wysepkami, wioska tropikalna, show  i kultura, sport i zabawy przy zawsze przyjemnych 25 stopniach w cieniu  – wszystko to w największej samonośnej hali świata.

Tropical Islands

- wycieczka autokarowa Trzęsacz – Międzyzdroje – Jezioro Turkusowe,

- zwiedzanie Kołobrzegu - spacer po   molo, zwiedzanie Portu  Rybackiego, Muzeum Oręża Polskiego (unikatowe i bogate zbiory militariów), neogotycki Ratusz z XIX w,  Nowa Starówka (ciekawy zespół budynków  w zabytkowym układzie ulic), latarnia morska, Fortyfikacje Kołobrzeskiej Twierdzy,

- zabawy integracyjne w starym forcie, udział w imprezie pn. Przygoda Pirackaw programie imprezy: walka na boomie, konkurs na najlepszego cieślę okrętowego, konkurs na najsilniejszego pirata, cumowanie statku, nauka i wspólne śpiewanie szanty, tańce przy muzyce folkowej, konkurs zręcznościowy z linkami,

- pobyt w Aquaparku,

- rejs statkiem  po morzu,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, dyskoteki wg potrzeb,

 • leczenie klimatyczne – kąpiel w morzu, plażowanie.

Uwaga! Na wyjazd do Niemiec potrzebny będzie dowód osobisty lub paszport, zalecana karta EKUZ.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl e-mail    tpdkrosno@op.pl

 

 

 

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

 


Kąty Rybackie „Bumerang”

Karta kwalifikacyjna

Kąty Rybackie 23.06-04.07.2018

 

Kolonia wypoczynkowa obóz dla dzieci i młodzieży.

Kąty Rybackie to jedna z najpiękniej położonych miejscowości turystycznych, usytuowana u wejścia do Mierzei Wiślanej. Niepowtarzalny urok, cisza i spokój to niewątpliwe atuty tej wioski. Na plaży można jeszcze spotkać sieci rybackie, które systematycznie znikają z pobliskich plaż. Niezwykłe położenie, na styku morza i Żuław Wiślanych, pośród lasów i plaż pozwala wypocząć na łonie natury. W Kątach Rybackich na stałe zagnieździły się kormorany i czaple siwe. W Kątach Rybackich znajduje się Muzeum Zalewu Wiślanego prezentujące historię szkutnictwa i rybołówstwa nad Zalewem Wiślanym.

Ośrodek Wypoczynkowy „Bumerang” w Kątach Rybackich położony jest w dolinie z trzech stron otoczonej lasem, 300 m od Zalewu Wiślanego i około 1 km od Zatoki Gdańskiej. Do dyspozycji Gości oddajemy budynek murowany z pokojami 2, 3 i 4-osobowymi (po kapitalnym remoncie) oraz  luksusowe domki przeznaczone dla 4-6 osób. Na terenie ośrodka znajdują się : plac zabaw, wiata grillowa, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, parking, sala telewizyjna, sala konferencyjna, bilardowa, sala do zajęć i na dyskoteki oraz jadalnia.

Turnus rekreacyjno-wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży


Termin:    23 czerwca  – 04 lipca 2018r. (12 dni)

Cena: 1.460,00

W pakiecie świadczonych usług znajduje się:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę  kadry pedagogicznej i medycznej oraz ratownika podczas kąpieli morskich
 • program usprawniająco-rekreacyjno -wypoczynkowy:

- dzień w Katach Rybackich - zwiedzanie miejscowości –  spacer do rezerwatu kormoranów i czapli siwej z przewodnikiem +prelekcja o bursztynie,

- wycieczka do Gdańska - zwiedzanie miasta – Brama  Wyżna, Zespół Wieży Więziennej i  Katowni tzw. Barbakan Gdański,  Ratusz, Fontanna Neptuna,  przystań Żeglugi Gdańskiej, Pomnik Stoczniowców, Gdański Nowy Port, Katedra, zajęcia w Europejskim Centrum Solidarności (historia w wydaniu nowoczesnym),

-  rejs do Westerplatte,

- wycieczka do Krynicy m.in. do najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu,

- pobyt w Aquaparku (nowoczesne, spiralne zjeżdżalnie, jedna z interaktywną multimedialną grą, druga szybsza i dłuższa, ponad 100 m, ze specjalnymi efektami multimedialnymi, wodny plac zabaw).

- nietypowe i tradycyjne zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, piłka nożna, siatkowa, koszykowa, zabawy terenowe: marsze na orientację, poszukiwanie ukrytych skarbów, zadania zręcznościowe, pokonywanie przeszkód terenowych itp., zabawy na placu zabaw stanowiącym integralną cześć ośrodka

- zajęcia świetlicowe –  teleturnieje np. „Jeden z dziesięciu”, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkursy np. „Mam Talent”  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, dyskoteki wg potrzeb, jodoterapia – kąpiel w morzu, plażowanie.

 

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

 

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl


 

Krynica Morska  „Bałtyk”


Karta kwalifikacyjna

Krynica Morska 19.08-30.08.2018

 

Turnus rekreacyjno-wypoczynkowy dl dzieci i młodzieży


Krynica Morska usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu – Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego porośnięta wiecznie zielonym, sosnowo – bukowym lasem, od dziesiątek lat przyciąga tysiące turystów.  Czyste, obfitujące w jod powietrze, długie, piaszczyste plaże z miłym dla stóp piaskiem, wysokie, białe wzniesienia wydmowe, idealnie nadające się do żeglarstwa, bogate w ryby, wody Zalewu Wiślanego oraz piękne, gęste lasy obfitujące w różne gatunki roślin i zwierząt sprawiają, że Krynicę Morską odwiedza kilkanaście tysięcy spragnionych słońca, morskich kąpieli oraz innych atrakcji wczasowiczów.

Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.) roztacza się piękny widok: z jednej strony na Bałtyk z drugiej Zalew Wiślany, którego horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską.

Ośrodek Wczasowo – Rehabilitacyjny „Bałtyk” oraz domki drewniane stanowiące integralną część ośrodkausytuowane są pośród pięknego, mieszanego lasu w odległości 400 m od morza i 200 m od centrum Krynicy Morskiej.

Zakwaterowanie uczestników w domkach drewnianych w pokojach 3,4,5 osobowych z łazienką, WC  i TV. Do dyspozycji uczestników  świetlica ze sprzętem nagłaśniającym, sala dyskotekowa, tereny zielone i boiska sportowe wokół ośrodka.

Turnus rekreacyjno – wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży

Termin:  19 sierpnia – 30 sierpnia 2018r.  (12dni)

Cena 1.460,00   obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie w domkach
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego  i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, pielęgniarskiej oraz ratownika podczas kąpieli morskich,
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

-  wycieczka  - rejs do Fromborka zwiedzanie Muzeum Mikołaja Kopernika, Planetarium,

- wycieczki po Krynicy m.in. do najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.), z której  roztacza się piękny widok: z jednej strony na Bałtyk z drugiej Zalew Wiślany, horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską.

- pobyt w parku linowym,

- pobyt w Aquaparku (nowoczesne, spiralne zjeżdżalnie, jedna z interaktywną multimedialną grą, druga szybsza i dłuższa, ponad 100 m, dla osób żądnych wrażeń, ze specjalnymi efektami multimedialnymi, wodny plac zabaw).

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

 • leczenie klimatyczne, zajęcia ogólnousprawniające, kąpiel w morzu, plażowanie.

 

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41, tel.   134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl


Zakopane „Świerk”


Karta kwalifikacyjna

Zakopane 16.07-25.07.2018

Kolonia wypoczynkowa obóz  dla dzieci i młodzieży.

Zakopane, jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Dużą część obszaru miasta stanowią otwarte tereny zielone, niezwykle cenne ze względu na swoje niepowtarzalne wartości przyrodnicze i kulturowe. Połowa powierzchni objęta granicami administracyjnymi Zakopanego to rezerwaty ścisłe  i częściowo Tatrzańskiego Parku Narodowego (od Doliny Suchej Wody do Doliny Małej Łąki). Na północ od granicy TPN znajduje się ustanowiona przez radę miasta otulina parku. Znaczne obszary zielone wewnątrz miasta np. Rówień Krupowa, objęte są ochroną konserwatorską. Miasto niezwykle popularne, warte odwiedzenia zarówno latem jak i zimą ze względu na liczne niepowtarzalne krajobrazy, ciekawostki turystyczne i historyczne.

Dom Wypoczynkowy „ŚWIERK” położony w centrum Zakopanego w zacisznej części miasta ok. 5 min. od Krupówek.  Do dyspozycji kolonistów pokoje 2-3-4-5 osobowe z umywalkami oraz pokoje tyku studio. Na każdym piętrze węzeł sanitarny, kącik  TV. Do dyspozycji kolonistów świetlica, sala dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym. Obiekt znajduje się na ogrodzonym i oświetlonym terenie posiada własną stołówkę z regionalną kuchnią.

 

Turnus dla dzieci i młodzieży


Termin:  16 lipca – 25  lipca  2018r. (10 dni)


Cena: 1.180,00   obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej i medycznej
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

- całodniowa wycieczka autokarowa do Rabki zwiedzanie uzdrowiska, pobyt w RABKOLANDZIE – zabawy w parku rozrywki, zwiedzanie muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Osobliwości, w drodze powrotnej – wyjście na  Krzeptówki – góralskie Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej,


-wycieczka kolejką na Gubałówkę przejazd kolejką grawitacyjną,

- spacer na Butorowy Wierch,

- wycieczki piesze po Zakopanem - Krupówki, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Muzeum Tatrzańskie, spacer do skoczni narciarskiej Wielka Krokiew i na Rówień Krupową,

- spacer na Krupówki obejrzenie „Domu do Góry Nogami”,

- wycieczka piesza drogą „Pod Reglami do Jaskini Ku Dziurze”,

- wyjście na Antałówkę (piękny widok na Tatry i Zakopane), przejście na Jaszczurówkę zwiedzanie kaplicy oraz wystawy malowanej na szkle,

- pobyt w basenach geotermalnych,

- wycieczka do centrum Edukacji Przyrodniczej TPN w Kuźnicach,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne:

zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, marsz na orientację, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

 

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593


„Grzybowo na sportowo”   NOWOŚĆ

Karta kwalifikacyjna

Grzybowo 07.08-19.08.2018


Turnus rekreacyjno-wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w trochę bardziej szalony sposób spędzić wolny czas!

Grzybowonadmorska letniskowa miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Kołobrzegu. Grzybowo oferuje przepiękne, bardzo szerokie plaże, a dzięki swemu wyjątkowemu położeniu wyjątkowo ciepłą wodę co sprzyja wakacyjnym przygodom wszystkich uczestników wypoczynku nad morzem.

Ośrodek „Szekla” to idealne miejsca na zorganizowanie wypoczynku nad morzem. Dla grup proponujemy atrakcyjny wakacyjny pobyt w komfortowych pokojach 2,3 i 4-osobowych, a także siłownie, piękny ogród i wiele atrakcji. Pokoje są wyposażone w telewizory LCD i sprzęt plażowy. Ośrodek prowadzi własną stołówkę i restaurację oferując uczestnikom wypoczynku urozmaicony, zbilansowany jadłospis oparty na świeżych i regionalnych produktach. Śniadania oraz kolacje serwowane są w postaci stołu bufetowego. Natomiast obiady są serwowane.

Obiekt posiada świetlicę, która dzięki temu, iż jest wyposażona w najwyższej klasy sprzęt audio wraz z doskonałym nagłośnieniem, potrafi zamienić się w salę dyskotekową. Na terenie Ośrodka znajdują się  boiska do gry w piłkę nożną, piłkę siatkową oraz piłkę koszykową. Oprócz tego istnieje również możliwość zorganizowania rozgrywek w tenisa stołowego, czy w coraz popularniejszą grę – boubles. Do dyspozycji uczestników  dwa kręgi do robienia ogniska, a oprócz tego grill. Cały teren jest ogrodzony i zamykany na noc.

 

Turnus rekreacyjno – wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży

Termin :  07 sierpnia – 19 sierpnia 2018r. (13 dni)

Cena: 1.580,00  obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę  kadry pedagogicznej i medycznej
 • program usprawniająco-rekreacyjno-wypoczynkowy:

-  wycieczka autokarowa do Kołobrzegu - zwiedzanie miasta (spacer po   Molo, zwiedzanie Portu  Rybackiego, neogotycki Ratusz z XIX w,  Nowa Starówka (ciekawy zespół budynków w zabytkowym układzie ulic), Fortyfikacje Kołobrzeskiej Twierdzy, pobyt w Parku Linowym (liczne trasy z wymyślnymi przeszkodami, zawieszonymi na sporej wysokości)

- zabawy integracyjne w Paintball Centurion jako doskonała forma aktywnego wypoczynku (mnóstwo ciekawych scenariuszy rozgrywki oraz ciekawe lokalizacje do gry: profesjonalne pole paintballowe, tereny z opuszczonymi budynkami, tereny leśne. Zapewniamy kompletne wyposażenie paintballowe dla każdego gracza

- wycieczki rowerowa (wypożyczenie roweru w cenie) trasy do 10 km. np. do Dźwirzyna nad Jezioro Resko lub Zieleniewa

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, piłka nożna, siatkowa, koszykowa, rozgrywki w tenisa stołowego, spartakiada, zabawy terenowe, zajęcia świetlicowe –  teleturnieje np. ” Jeden z dziesięciu”, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkursy  np. „Mam Talent”  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, dyskoteki wg potrzeb, jodoterapia – kąpiel w morzu, plażowanie.

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593


Rymanów Zdrój


Turnus rekreacyjno-wypoczynkowy dla dzieci młodszych


Karta kwalifikacyjna

Rymanów Zdrój 06.07-12.07.2018

 

Rymanów Zdrój – wyjątkowe miejsce na wyjątkową kolonię. Malowniczo usytuowane Uzdrowisko, położone w dolinie rzeki Tabor w Beskidzie Niskim. Gmina Rymanów i okolice są terenem bardzo atrakcyjnym turystycznie. Znajdują się tu liczne ścieżki spacerowe, piesze szlaki turystyczne, tereny rekreacyjne dla dzieci, około 100 km tras rowerowych oraz korty tenisowe. Specyficzny mikroklimat z cechami klimatu górskiego i morskiego o dużej zawartości jodu w powietrzu, lecznicze wody mineralne oraz walory krajobrazowe sprzyjają wypoczynkowi i poprawie zdrowia.

Ośrodek Wypoczynkowo przeznaczony na zakwaterowanie usytuowany jest blisko centrum na ogrodzonym i oświetlonym terenie. Pokoje 2,3,4 – osobowe częściowo z łazienkami lub umywalkami w pokoju. Do dyspozycji uczestników stołówka z pełnym zakresem świadczeń, świetlica wielofunkcyjna ze sprzętem RTV, boisko do gier zespołowych, tenis stołowy, krąg ogniskowy.

 

Turnus rekreacyjno-wypoczynkowy dla dzieci młodszych

Termin:

06 lipca-12 lipca 2018r. (7 dni)

Cena:   780,00

obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • transport do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

- wycieczki  piesze po Rymanowie Zdroju, zwiedzanie uzdrowiska (pijalnia wód, Dwór Potockich, Ruiny Synagogi z XVIII wieku, zabytkowy Kościół Św. Wawrzyńca 1779r.,

- plażowanie nad rzeką Tabor,

- spacery ścieżkami zdrowia po najbliższej okolicy,

- przejazd kolejką turystyczną,

- zabawy na placu zabaw „Śliwkowa Kraina”,

- wycieczka autokarowa  do  największego w Polsce jeziora zaporowego (pod względem ilości zgromadzonej wody) Solina – Myczkowce -   kąpiel w jeziorze, plażowanie,

- rejs statkiem, zwiedzanie Ośrodka „Caritas” w Myczkowcach – Centrum Ekumeniczne, Ogród Biblijny i mini ZOO),

- kąpiel w basenie w sanatorium uzdrowiskowym,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe (tenis stołowy, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, marsz na orientację, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, dyskoteki wg potrzeb, zajęcia świetlicowe
(malowanki, wyklejanki itp., gry stolikowe, projekcje filmowe).

 • leczenie klimatyczne, zajęcia  ogólnousprawniające.

Uwaga! Prosimy o zabranie z sobą legitymacji szkolnej.

 

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl