Kolonie i obozy wypoczynkowe 2015r.

Opublikowano: 26.02.2015

Gdynia, Kołobrzeg, Świnoujście, Zakopane, Ustrzyki Dolne.

 

Gdynia”Internat Zespołu Szkół”

Karty kwalifikacyjne

Gdynia 09.07-20.07.2015

Gdynia 19.07-03.08.2015

Ważna informacja!!!

Wyjazd na kolonie-obóz do Gdyni:

Krosno-parking ul. Wojska Polskiego 41, zbiórka godz. 16:30  wyjazd godz. 17:00, 9lipca i 19lipca 2015r.

Kolonia wypoczynkowa – obóz.

Gdynia- położona jest nad wodami Zatoki Gdańskiej. Posiada rozległe nadmorskie tereny spacerowe. Zalicza się do nich  Molo Południowe, będące przedłużeniem  Skweru Kościuszki – cumują tam jednostki muzealne – niszczyciel ORP ” Błyskawica” oraz żaglowiec „Dar Pomorza”. Na Molo Południowym znajduje się także  Akwarium Gdyńskie, a do Helu, Jastarni, Gdańska, Sopotu i Kaliningradu pływają z niego statki białej floty.

Internat- położony jest w bardzo urokliwym miejscu, na granicy Parku Krajobrazowego „Kępa Radłowska” w pobliżu plaży i Bulwaru. Z okien Internatu roztacza się widok na panoramę Gdyni oraz morze.

Pokoje 3-4osobowe z węzłem sanitarnym na korytarzu. Do dyspozycji uczestników stołówka z pełnym zakresem świadczeń, sala telewizyjna i dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym, boiska wielofunkcyjne.

 

http://www.zsb.gdynia.pl/

https://www.google.pl/maps

 

Kolonia wypoczynkowa – obóz

Terminy:

09 lipca – 20 lipca 2015r. Cena: 980 zł (12 dni)

19 lipca – 03 sierpnia 2015r. Cena 1.300 zł (14 dni)


Cena obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej
 • program usprawniająco -rekreacyjno – wypoczynkowy:

- rejs statkiem lub tramwajem wodnym, zwiedzanie Gdyni – Akwarium Gdyńskie, Okręt – Muzeum „Błyskawica” (polski przedwojenny niszczyciel, obecnie najstarszy zachowany okręt tego typu na świecie) i „Dar Pomorza”, spacer Skwerem Kościuszki, wejście na Molo Południowe i do mariny gdzie stacjonują jachty i motorówki, spacer bulwarem nadmorskim,

- wycieczka do Gdańska, spacer Traktem Królewskim, Fontanna Neptuna, symbol Gdańska słynny Żuraw, ZOO. i Sopotu,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel.   134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl

 


Kołobrzeg „Dom Rybaka”

Karty kwalifikacyjne

Kołobrzeg 14.07-29.07.2015

Kołobrzeg 28.07-12.08.2015

Ważna informacja!!!

Wyjazd na kolonie-obóz do Kołobrzegu:

Krosno-parking ul. Wojska Polskiego 41, zbiórka godz. 16:30  wyjazd godz. 17:00 :

14lipca, 18lipca, 28 lipca, 31 lipca i 17 sierpnia 2015r.

Kolonia wypoczynkowa obóz dla dzieci i młodzieży.

Kołobrzeg - to miejscowość uzdrowiskowa i duże kąpielisko morskie o największym nasłonecznieniu na Wybrzeżu Bałtyckim. Do dyspozycji wczasowiczów jest 6-kilometrowa piaszczysta plaża wzdłuż, której ciągnie się zacieniona aleja nadmorska. Atrakcją jest wysunięte 220m w głąb morza molo spacerowe i latarnia morska z udostępnionym dla turystów tarasem widokowym.

Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny i Rehabilitacyjny „DOM RYBAKA”, to 3-kondygnacyjny budynek położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpiecznym sąsiedztwie parku, 600m od morza i pięknej piaszczystej plaży. Obiekt posiada własną stołówkę, salę telewizyjną i dyskotekową  oraz boisko do gier zespołowych. Zakwaterowanie w  pokojach 3,4,5,6 osobowych z węzłem sanitarnym.

 

Termin:

14 lipca – 29 lipca 2015r.

28 lipca – 12 sierpnia 2015r.

Cena 1. 580 zł

domrybaka.kolobrzeg.pl.

 

Tropical Islands

- wycieczka autokarowa do Niemiec, zwiedzanie Berlina m. in.: Reichstag, Bramę Brandenburską, rejon linii muru berlińskiego. Przejazd arteriami byłego Berlina Zachodniego po drodze zwiedzając Plac Poczdamski i Nowe City Berlina z nowoczesną zabudową i wspaniałą architekturą na miarę XXI wieku, przejazd do Tropical Islands (okolice Berlina) – największego tropikalnego parku rozrywki w Europie. W Tropical Islands jest wszystko, co „tropikalne”: Lśniąco biała piaszczysta plaża, największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna, Morze Południowe z wysepkami, wioska tropikalna, show  i kultura, sport i zabawy przy zawsze przyjemnych 25 stopniach w cieniu – wszystko to w największej samonośnej hali świata.- wycieczka autokarowa do Międzyzdrojów (Zwiedzanie Gabinetu Figur Woskowych),  Wioski Wikingów na wyspie Wolinzwiedzanie skansenu z przewodnikiem, a następnie warsztaty (wszystkie): Lepienie z gliny, produkcja filcu, pisanie gęsimi piórami, musztra wczesnośredniowieczna, strzelanie z łuku, poczęstunek: podpłomyk pieczony na blasze nad ogniskiem, z dodatkiem marmolady, miodu lub twarogu z czosnkiem i ziołami, chleb ze smalcem domowej roboty, herbata ziołowa. Czas wolny np. na historycznym placu zabaw,

- zwiedzanie Kołobrzegu – spacer po   Molo, zwiedzanie Portu  Rybackiego, Muzeum Oręża Polskiego (unikatowe i bogate zbiory militariów, neogotycki Ratusz z XIX w,  Nowa Starówka (ciekawy zespół budynków  w zabytkowym układzie ulic), Fortyfikacje kołobrzeskiej twierdzy,

- rejs statkiem po morzu,

- wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu Jachtowego,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup, wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie.

leczenie klimatyczne.


Ważne! Na wyjazd do Niemiec konieczny paszport lub dowód osobisty


TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.plŚwinoujście „Warta”

Karta kwalifikacyjna

Świnoujście 20.07-04.08.2015r

Ważna informacja!!!

Wyjazd na wypoczynek do Świnoujścia:

Krosno-parking ul. Wojska Polskiego 41, zbiórka godz. 16:30  wyjazd godz. 17:00, 5 lipca i 20 lipca 2015r.

Kolonia wypoczynkowa obóz  dla dzieci i młodzieży.

Świnoujście - to portowe miasto, położone na trzech wyspach: Uznam, Wolin i Karsibór rozdzielone rzeką  Świną. Dodatkowo w granicach miasta mieści się bardzo wiele mniejszych, niezamieszkanych wysp. W sumie jest ich 44 – to jedyny w swoim rodzaju archipelag! Jedną z niezapomnianych atrakcji turystycznych jest przeprawa promowa, dzięki której można dostać się z jednej części miasta do drugiej.

Świnoujście - leży w strefie klimatu umiarkowanego, o charakterze wybitnie przejściowym. Latem w Świnoujściu dzień jest dłuższy o 1 godzinę a zimą o tą 1 godzinę krótszy w stosunku do Polski południowej.  Oprócz swoich niewątpliwych walorów uzdrowiskowych, Świnoujście posiada jedną z najpiękniejszych plaż, która ciągnie się na odległość 10 km dochodząc w niektórych miejscach do 130 m szerokości. Latem wody Bałtyku w okolicach Świnoujścia są najcieplejszymi spośród wszystkich nadmorskich plaż w Polsce.


Ośrodek  Wczasowy „WARTA” dwukondygnacyjny budynek  położony 150 m od przejścia granicznego Świnoujście – Ahlbeck oraz 500 m od morza.
Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z węzłem sanitarnym i TV.  Większość pokoi posiada balkon. Na terenie ośrodka stołówka z pełnym zakresem świadczeń (śniadania w formie bufetu), świetlica ze sprzętem multimedialnym, zaplecze sportowe.

galeria

Tutaj mieszkamy i wypoczywamy.

Termin:

20 lipca – 04 sierpnia 2015r. dla dzieci i młodzieży

Cena 1.590,- zł obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie w pokojach z węzłem sanitarnym
 • przejazd  do ośrodka wypoczynkowego i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogicznej i medycznej
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy

- wycieczka do Międzyzdrojów – zwiedzanie, spacer Aleją Gwiazd, pobyt w Muzeum Figur Woskowych,

- wycieczka do Niemiec – Ahlbeck – pobyt w Termach Bałtyckich,

- wycieczki piesze- zwiedzanie Świnoujścia – promenada plażowa Park Zdrojowy, Fort Anioła, Wieża Widokowa, spacer po falochronie podczas zachodu słońca, zwiedzenie największej w Polsce latarni morskiej ,

- pobyt w Wiosce Wikingów na wyspie Wolin – zwiedzanie skansenu z przewodnikiem, a następnie warsztaty (wszystkie): Lepienie z gliny, produkcja filcu, pisanie gęsimi piórami, musztra wczesnośredniowieczna, strzelanie z łuku, poczęstunek: podpłomyk pieczony na blasze nad ogniskiem, z dodatkiem marmolady, miodu lub twarogu z czosnkiem i ziołami, chleb ze smalcem domowej roboty, herbata ziołowa. Czas wolny np. na historycznym placu zabaw,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne: zawody sportowe (tenis stołowy, piłka plażowa, siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, konkurs rzeźby w piasku,  wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb, kąpiel w morzu, plażowanie,

 • leczenie klimatyczne, zajęcia  ogólnousprawniające (dla chętnych nieodpłatne wypożyczenie kijków  Nordic walking).

Ważne! Na wyjazd do Niemiec konieczny paszport lub dowód osobisty


TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl

 


Zakopane „Świerk”

Karta kwalifikacyjna

Zakopane 20.07-02.08.2015

Ważna informacja!!!

Wyjazd na kolonie-obóz do Zakopanego:

Krosno-parking ul. Wojska Polskiego 41, zbiórka godz. 08:30  wyjazd godz. 09:00, 20 lipca 2015r.

Kolonia wypoczynkowa obóz  dla dzieci i młodzieży.


Zakopanestolica polskich Tatr, Miasto niezwykle popularne, warte odwiedzenia zarówno latem jak i zimą ze względu na liczne niepowtarzalne krajobrazy, ciekawostki turystyczne i historyczne.

Dom Wypoczynkowy „ŚWIERK” położony w centrum Zakopanego w zacisznej części miasta ok. 5 min. od Krupówek.  Do dyspozycji kolonistów pokoje 2-3-4-5 osobowe z umywalkami oraz pokoje tyku studio. Na każdym piętrze węzeł sanitarny, kącik  TV. Do dyspozycji kolonistów świetlica, sala dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym. Obiekt znajduje się na ogrodzonym i oświetlonym terenie posiada własną stołówkę z regionalną kuchnią.

Termin:

20 lipca – 02 sierpnia 2015r.

Kolonia wypoczynkowa obóz  dla dzieci i młodzieży.

Cena 1.180 zł obejmuje:

 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • zakwaterowanie
 • przejazd do ośrodka i z powrotem
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej
 • program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy:

-  wycieczka kolejką na Butorowy Wierch i Gubałówkę, przejazd kolejką grawitacyjną w wagonikach, pobyt w Aquaparku, wycieczki piesze po Zakopanem -  zwiedzenie Muzeum Wł. Hasiora, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, gdzie znajdują się groby  Makuszyńskiego, Orkana, Witkacego i Tetmajera oraz wielu sławnych wspinaczy, artystów i górali,

-  wyjście na skocznię narciarską Wielka Krokiew, wyjazd wyciągiem na szczyt skoczni,

- spacer na Rówień Krupową,

- wyjście na Antałówkę (piękny widok na Tatry i Zakopane), przejście na Jaszczurówkę zwiedzanie kaplicy oraz wystawy malowanej na szkle,

- spacer na Krupówki obejrzenie „Domu do Góry Nogami”,

- wyjście na  Krzeptówki - góralskie Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, Muzeum Tatrzańskie – budynek w którym zgromadzono etnograficzne, historyczne i przyrodnicze skarby pochodzące z Tatr i Podhala,

- wyjście  drogą pod Reglami do Doliny ku Dziurze - wejście do Jaskini,

- wycieczka do centrum Edukacji Przyrodniczej TPN w Kuźnicach,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne:

zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl


Karty kwalifikacyjne

 

Ustrzyki Dolne 20.07-02.08.2015

Ustrzyki Dolne 17.08-30.08.2015

Ważna informacja!!!

Wyjazd na kolonie-obóz do Ustrzyk:

Krosno-parking ul. Wojska Polskiego 41, zbiórka godz. 09:30  wyjazd godz. 10:00, 20 lipca 2015r.

Ustrzyki Dolne”Internat Zespołu Szkół”

Ustrzyki Dolne - to miejsce sprzyjające realizacji  działań kompensacyjno-profilaktycznych. Położenie, historia, atrakcje turystyczne, tradycje, góry i zasoby naturalne z rezerwatami przyrody tworzą specyficzny klimat, sprawiają, że miasto i jego okolice stanowią ważny ośrodek turystyczny Podkarpacia. Bieszczady będą miejscem wędrówek i zajęć z zakresu kultury i ekologii. Skorzystamy z zajęć oferowanych przez pracowników Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Internat Bieszczadzkiego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Ustrzykach Dolnych  zaplanowany do organizacji obozu dla dzieci i młodzieży usytuowany jest w pobliżu parku wodnego w niewielkiej odległości od centrum. Posiada pokoje 3-4 osobowe z wyposażeniem standardowym, węzeł sanitarny na korytarzu. Do dyspozycji uczestników stołówka z pełnym zakresem świadczeń, sale świetlicowe ze sprzętem nagłaśniającym oraz zaplecze sportowo – rekreacyjne (boisko wielofunkcyjne).

Kolonia wypoczynkowa-obóz  dla dzieci i młodzieży

Termin: 20 lipca – 02 sierpnia 2015r.

17 sierpnia – 30 sierpnia 2015r.

Cena 1.000, – zł obejmuje:

wyżywienie:

- 4 posiłki dziennie

- zakwaterowanie

- przejazd do ośrodka i z powrotem

- ubezpieczenie NNW

- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej

- program usprawniająco – rekreacyjno – wypoczynkowy.

-Wycieczka autokarowa  do Soliny – (zwiedzanie zapory kąpiel i plażowanie)oraz do Myczkowiec (Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Caritas, Centrum Ekumeniczne, Ogród Biblijny, minii ZOO”).

-Wycieczka do Sanoka zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego, które jest uznawane za jedno z najciekawszych muzeów „pod chmurką” w Polsce, a nawet w Europie, zabytkowy Ratusz, Cerkiew katedralna. Udział w zajęciach prowadzonych przez  Bieszczadzki Park Narodowy  w ramach zadania: „Wakacyjne spotkania z przyrodą”, oraz corocznym Ustrzyckim Jarmarku Turystycznym”,

- zajęcia sportowo – rekreacyjne:

kąpiel w basenie, zawody sportowe (tenis stołowy, piłka siatkowa, kolonijna liga piłki nożnej, spartakiada, zabawy terenowe, teleturnieje, prezentacje artystyczne grup – wakacyjna rewia mody, pokaz letnich fryzur, bale przebierańców, wieczory zagadek i quizów, plenerowe wieczory przy muzyce, nauka tańca, marsz na orientację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki wg potrzeb.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593 www.tpdkrosno.pl


 

 

Powrót do strony głównej.

FRANCJA – LAZUROWE WYBRZEŻE – PARYŻ

Chorwacja ” KRALJEVICA” – Austria ” TREFFEN”

Włochy „Rimini”, Hotel Luna Rossa


Karta kwalifikacyjna Francja 11.07-22.07.2014r.

FRANCJA – LAZUROWE WYBRZEŻE – PARYŻ

Ważna informacja!!!

Wyjazd na obóz do Francji:

Krosno, parking ul. Wojska Polskiego 41, zbiórka godz. 17:00  wyjazd godz. 17:30  11 lipca 2014r.

Bardzo zapraszamy TPD Krosno.

Obóz młodzieżowy

Cap Esterel - położona między Cannes i St Raphael francuska miejscowość wakacyjna to jedna z największych miejsc wakacyjnych w Europie, położona na obszarze 210 hektarów. Jej fantastyczne położenie pomiędzy czerwonymi skałami Rezerwatu Masywu Esterel i morzem, nadaje jej szczególny charakter- poszczególne obiekty miejscowości – rezydencje, wille i baseny kaskadowo opadają z gór w stronę morza, dając gościom wspaniałą panoramę tego najpiękniejszego odcinka Lazurowego Wybrzeża.

 

Dla komfortu i bezpieczeństwa wypoczynku, na terenie całej miejscowości obowiązuje zakaz ruchu samochodowego a komunikacja odbywa się ekologiczną kolejką, która przewozi turystów pomiędzy dzielnicami oraz dowozi na plażę.

Wielką zaletą miejscowości  jest bogaty program animacji, które odbywają się na jej terenie-spektakle teatralno-cyrkowe, występy artystyczne, jarmark prowansalski itp.

Atrakcje: kompleks kilku basenów rozłożonych na terenie całej miejscowości, w tym: 2 ze zjeżdżalniami a także z podgrzewaną wodą, jacuzzi oraz basen ze sztuczną falą 2 plaże (piaszczysta i piaszczysto-kamienista), korty tenisowe, kompleks boisk multisportowych- do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki miejsce do gry w petanque-francuskie kule pole golfowe (płatne), fitness, wypożyczalnia rowerów(płatne 7,-Eur/pół dnia), kluby dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Tutaj mieszkamy i wypoczywamy

Program:

1 dzień -  zbiórka i wyjazd z kraju do Francji, nocny przejazd przez Włochy, po drodze krótkie przerwy sanitarne,

2 dzień – rano – przerwa na posiłek (kanapki i herbata w autokarze), po południu-przyjazd do Agay, zakwaterowanie w Cap Esterel, ciepła kolacja, zapoznanie z ośrodkiem - spacer oraz regulamin pobytu i przepisy bezpieczeństwa, nocleg,

3 – 8 dzień - posiłki, plażowanie, program sportowo-rekreacyjny: turniej siatkówki plażowej, nurkowanie w maskach z rurką i płetwach (ABC) przy skalistym wybrzeżu – podglądanie podwodnego świata roślin i zwierząt, nauka gry i turniej petanque (narodowa gra Francuzów w kule), dart-rzutki, rozgrywki sportowe, dyskoteki z wyborem „Miss i Mister Dance” w „Club Adolescent” – klubie nastolatka – w trakcie możliwe korzystanie również z gier komputerowych oraz  internetu, „Biały Bal” – disco w ultrafiolecie, aqua aerobic-gimnastyka w basenie przy muzyce, wieczorne spektakle: muzyczno-wokalny spektakl animatorów ośrodka, pokazy akrobatyczne i cyrkowe w „Teatre du Verdure”, wieczór regionalny i egzotyczny (np. polinezyjski- zgodnie z programem animacji ośrodka, z występami zespołów oraz muzyką regionalną), Jarmark Prowansalski z produktami regionalnymi i pokazem rzemiosła prowansalskiego – np. wyrobu dzbanków i naczyń glinianych, pokaz malowania i rysowania karykatur z możliwością zamówienia portretu.


Wycieczki autokarowe zawarte w cenie:


Frejus i St Raphael (dawna nazwa Forum Juli) – miasta założonego przez Juliusza Cezara, zachwycającego urokiem wąskich, krętych uliczek oraz zabytków z czasów rzymskich zwiedzanie: pozostałości rzymskich akweduktów, rzymski amfiteatr, plac im. Lecha Wałęsy, Katedra z unikatowym, wczesnochrześcijańskim baptysterium, przejazd do Frejus – piknik pod palmami przy plaży, powrót do ośrodka, ciepła kolacja, program wieczorny,

Wycieczka na wieczorną promenadę w Port Frejus, który wieczorem jest przepięknie oświetlony i pełen luksusowych jachtów, na których toczy się wieczorne życie bogatych właścicieli, nabrzeża kuszą z kolei mnóstwem atrakcji, pokazów, popisów, happeningów i kramów pełnych pamiątek i lokalnych produktów prowansalskich,

Cannes-Grasse – po śniadaniu – wyjazd panoramiczną trasą Corniche Esterel wzdłuż pięknego wybrzeża Esterel, po drodze spacer na teren Rezerwatu Esterel – gdzie zobaczyć można unikatowe, czerwone formacje skalne, rzadkie rośliny oraz z punktu widokowego – piękną panoramę Lazurowego Wybrzeża, przyjazd do Cannes – panorama miasta ze wzgórza le Suquet, wspaniały Port Jachtowy, pałac Festiwalowy – wspólne zdjęcie na słynnych schodach z czerwonym dywanem, lunch-piknik na promenadzie przy plaży w Cannes, przejazd do Grasse - zwiedzanie fabryki perfum Fragonard – zapoznanie się z procesem produkcji słynnych francuskich kosmetyków, możliwość zakupu perfum i kosmetyków po zniżkowych cenach, powrót do Cap Esterel, ciepła kolacja, program animacji wieczornych,

9 dzień – śniadanie, sprzątanie i wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu, przed południem - wyjazd do Avignon, po drodze – piknik – suchy prowiant, po południu – zwiedzanie Avignon – miasta, słynnego z XIV wiecznej siedziby papieży oraz przysłowiowego mostu Avignon, na którym wg piosenki – tańczą panowie i tańczą panie..?, ciepła kolacja w Avignon w restauracji, późnym wieczorem – wyjazd do Paryża – przejazd nocny,

10 dzień – rano – przerwa śniadaniowa przed Paryżem – śniadanie-piknik (suchy prowiant i herbata w autokarze), przyjazd do Paryża, pierwsze spotkanie z miastem-objazd autokarem: Plac Concorde, reprezentacyjna aleja Paryża – Pola Elizejskie, Plac De Gaulle’a – wejście na Łuk Tryumfalny – panorama Champs Elysees z tarasu widokowego, przejazd do hotelu, zakwaterowanie i krótki odpoczynek,

Późnym popołudniem – przejazd do centrum – obiadokolacja w restauracji samoobsługowej spacer przez dzielnicę Montmartre przez plac artystów i malarzy - du Tertre pod górującą nad wapiennym wzgórzem bazylikę Sacre Coeur, pod którą odbywają się liczne happeningi i zaimprowizowane występy artystyczne, wspaniała panorama wieczornego Paryża – miasta tętniącego życiem i pełnego kolorowych świateł. Powrót do hotelu na nocleg,

11dzień –  śniadanie, wykwaterowanie z hotelu - dalsze zwiedzanie Paryża: wyspa La Cite – kolebka miasta z katedrą Notre Dame znaną dzieciom przede wszystkim z filmu „Dzwonnik z Notre Dame”, zwiedzanie Luwru jednego z najlepszych muzeów świata, Panteon, Sorbona i Dzielnica Łacińska, Muzeum Armii i kompleks napoleoński, obiadokolacja w restauracji samoobsługowej,

Wieczorem – wyjazd do kraju, przejazd nocny, po drodze krótkie przerwy sanitarne,

12 dzień - przyjazd do miejsca wyjazdu w godzinach popołudniowych.


 

Zakwaterowanie (8 noclegów), 1 nocleg – w hotelu k. Paryża oraz 7 noclegów na Lazurowym Wybrzeżu w apartamentach 4-6 osobowych ( 4-5 osób/pokój), studio 4/5 osób – pokój dzienny z wnęką kuchenną (2 łóżka pojedyncze, jedno wysuwane i jedno piętrowe, łazienka z WC, taras lub balkon lub 2 pokoje 6 osób – pokój dzienny z wnęką kuchenną (2 łóżka pojedyncze, jedno wysuwane i rozkładane oraz jedno piętrowe), łazienka z WC, taras lub balkon, pokój dla 2 os.

Transport: autokar turystyczny komfortowy z pełnym wyposażeniem (klimatyzacja, video, bar, WC).

Kadra: pilot, wychowawcy, kierownik obozu.

Wyżywienie – kuchnia polsko – prowansalska – bogate menu:

- śniadanie w formie bufetu (bagietka, masło, wędlina, parówki na gorąco, sery, twarożek, mleko, płatki, musli, dżem, oliwki, papryczka, świeże pomidory z mozarellą i bazylią i ziołami prowansalskimi, herbata, kakao),

- lunch - w dni kiedy grupa pozostaje w ośrodku: crepy bretońskie z czekoladą lub dżemem, ryż z owocami, zupa prowansalska – jarzynowa z bagietką, deser – owoce, jogurty owocowe, mus czekoladowy, waniliowy,

- ciepła kolacja (ciepłe danie – kurczak, filet, ryba, cordon bleue, przystawka – sałata, deser, napoje zimne – woda z sokiem, woda z cytryną (bez ograniczeń), 1 kolacja prowansalska z degustacją owoców morza,

- suchy prowiant na wycieczki całodniowe oraz na powrót do Polski, w czasie noclegów tranzytowych – śniadanie w hotelach oraz ciepła obiadokolacja w restauracjach.

 

Ubezpieczenie: KL/ NNW

Termin  4 lipca – 15 lipca 2014r.

zmiana terminu 11 lipca – 22 lipca 2014r.

Cena 2.580 zł od osoby.

UWAGA! KONIECZNY PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY, krem z filtrem, kieszonkowe ok. 50 euro.

TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel. 134326295, 600385593 www.tpdkrosno.pl

 

Informacja:

Prosimy o wyrobienie EUROPEJSKIEJ KARTY UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO” dla uczestników wypoczynku.


 

Chorwacja ” KRALJEVICA” -  Austria „Treffen”


Karta kwalifikacyjna Chorwacja – Austria 28.07-08.08.2014r.

 

Wyjazd na obóz do Chorwacji-Austri:

Krosno, parking ul. Wojska Polskiego 41, zbiórka godz. 17:30  wyjazd godz. 18:00

28 lipca 2014r.

OBÓZ MŁODZIEŻOWY

Chorwacja jest pięknym śródziemnomorskim krajem, położonym w Centralnej Europie, nad Morzem Adriatyckim. Ponad 5000 kilometrów wybrzeża daje gwarancję znalezienia tysięcy uroczych zatoczek, wybrzeże Chorwacji znajduje się w strefie klimatu śródziemnomorskiego, który w okresie letnim charakteryzuje się średnimi temperaturami ok. 30 °C. Jadąc nad chorwackie plaże, warto pamiętać o tym, że są one kamieniste, co jednak zupełnie nie przeszkadza w wypoczynku.

KRALJEVICA - port i miasto, leżące w odległości 26 km na południe od Rijeki w kierunku Zadaru. Kraljevica leży w Kanale Vinodolskim przy wejściu do Zalewu Bakarskiego, na łagodnym stoku o wyjątkowym klimacie.


Austria – VILLACH

Austria - góry cieszą się zainteresowaniem turystów zarówno zimą, jak i latem, kiedy otwierają dla nich swoje szlaki górskich wędrówek. Najwyższe szczyty Austrii to trzytysięczniki znajdujące się w Alpach Wschodnich. Najwyższym z nich jest mierzący 3798 m n.p.m. Grozglockner w Karyntii. Znajdująca się na południu Austrii i granicząca ze Słowenią i Włochami Karyntia, to jeden z najpiękniejszych regionów Europy. Znajdziemy tu fantastyczne szlaki trekkingowe, jeziora o kolorze tropikalnego morza i źródła termalne.

TREFFEN k/VILLACH - Historyczne miasteczko sięgające swymi korzeniami 500r p.n.e., umiejscowione w przepięknej dolinie, niedaleko jeziora Ossiascher See. Wśród zabytków znajduje się tutaj Zamek Treffen i Kościół St. Maximilian. Stanowi doskonała bazę wypadową dla zwolenników wypraw pieszych i rowerowych oraz narciarzy.

 

Termin: 28 lipca – 08 sierpnia 2014r.

(w Chorwacji 29 lipca – 02 sierpnia w Austrii 02 sierpnia – 07 sierpnia 2014r.)

Cena:  1890,-


Oferta obejmuje:

UBEZPIECZENIE NNW i KL, PRZEJAZD AUTOKAREM, OPIEKĘ PEDAGOGICZNĄ

WYŻYWIENIE na miejscu w hotelach, śniadanie w formie bufetu,  lunch,  obiadokolacja lub słuchy prowiant w dniu wycieczek.

 

Galeria:

Lokalizacja

ZAKWATEROWANIE:

CHORWACJA – Hotel  UVALA-SCOTT położony  nad samym morzem, na skalistym nabrzeżu. Ośrodek na 400 osób z własną plażą, sprzętem pływającym, sklepikiem. Na terenie  znajduje się duża restauracja z wyśmienitym jedzeniem (bufet szwedzki  z bardzo urozmaiconym menu),  sale bilardowe, dyskoteka.

Pokoje 3,4  osobowe z węzłem sanitarnym.

Hotel** UVALA SCOTT, (www.jadran-hoteli.hr/uvala-scott/

 

PROGRAM IMPREZY :

1.dzień – wyjazd z Polski,
2.dzień – przyjazd do hotelu Uvala Scott, zakwaterowanie lunch, kąpiel w morzu, obiadokolacja – wieczorne spotkanie przy muzyce  na tarasie hotelowym,
3.dzień – śniadanie,  całodniowe plażowanie, lunch, obiadokolacja, wieczorem zwiedzanie Crikvenicy – kurort północnej Chorwacji,
4.dzień – śniadanie,  całodniowe plażowanie, lunch, obiadokolacja i wieczorem dyskoteka.,
5.dzień- śniadanie + prowiant   wycieczka na Jeziora Plitwickie – obiadokolacja,
6.dzień – śniadanie zajęcia programowe w ośrodku, lunch, wyjazd do Austrii, po drodze zwiedzanie Jaskini Postojno w Słowenii.

Galeria:

 

ZAKWATEROWANIE :

AUSTRIA – Hotel „ALPENROSE położony 1600   m n.p.m.  w miejscowości  Treffen k/Villach. Pokoje 4, 5  osobowe z toaletami, TV.  Na terenie obiektu znajduje się restauracja z dobrą kuchnią,   sala dyskotekowa, boiska do piłki nożnej  i siatkowej.

Urocze położenie obiektu oraz miła polskojęzyczna obsługa gwarantuje komfortowy wypoczynek.

U podnóża góry znajduje się jezioro Ossiacher ( latem 26 st.) na którym mamy swoją przystań ze sprzętem pływający.

Pokoje 4,5 osobowe z łazienkami, TV i balkonami.

Wyżywienie – trzy posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje + lunch, w dniu wycieczek suchy prowiant).


DALSZY  PROGRAM  IMPREZY:

6.dzień -  przyjazd do Austrii, zakwaterowanie w hotelu  Alpenrose, obiadokolacja, dyskoteka lub projekcja filmu,
7.dzień – śniadanie + prowiant na całodzienny pobyt nad jeziorem – kąpiele i kajaki, obiadokolacja,
8.dzień – śniadanie + prowiant na wycieczkę na górę Reisseck 3000 m n.p.m. (wjazd 3 kolejkami) i basen we Flattach, obiadokolacja,
9.dzień – śniadanie + prowiant na wycieczkę rejs statkiem, zwiedzanie zamku Landskron i krainy makaków, obiadokolacja,
10.dzień – śniadanie + prowiant na całodzienny pobyt nad jeziorem – kąpiele i kajaki, obiadokolacja,
11.dzień – śniadanie + prowiant, wyjazd do Polski, po drodze  zwiedzanie Wiednia (objazd Ringiem, 2 godz. czas wolny). Posiłek w okolicy Bratysławy,
12.dzień  - powrót do Polski.


OPIEKA PEDAGOGICZNA, OPIEKA PILOTA PODCZAS WYCIECZEK, UBEZPIECZENIE, TRANSPORT

Ważne informacje.

UWAGA! KONIECZNY PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY, plażowe buty,  grubsza  karimata,  krem z filtrem, kieszonkowe ok. 50 euro.


Informacja:

Prosimy o wyrobienie EUROPEJSKIEJ KARTY UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO” dla uczestników wypoczynku.


Włochy „Rimini”

 

Karta kwalifikacyjna Włochy Rimini 29.06-10.07.2014r.

Obóz młodzieżowy

Rimini to stolica Riviery Adriatyckiej. W Rimini znajduje się  najwięcej parków rozrywki w Europie: Mirabilandia i Aquafan, to również zabytkowe miasto z piękną starówką oraz Mostem Tyberiusza i Łukiem Augusta. W pobliżu jedno z najmniejszych państw świata – San Marino. Ciepłe morze, gorące słońce, szeroka piaszczysta plaża tętniąca życiem, z niemilknącą muzyką i rozrywką non stop. – to atuty tego miejsca. Mnóstwo pizzerii, pubów, imprez na każdym rogu.

ZAKWATEROWANIE:

Hotel Luna Rossa - obsługiwany jest przez polski personel. Kuchnie z daniami zarówno włoskimi jak i polskimi. Przy hotelu znajduje się bezpłatny parking dla autokarów , park z boiskami do gry w piłkę, bar, objazdowy ryneczek, poczta i sklep spożywczy a do plaży jest zaledwie 100 m. Hotel posiada 30 pokoi rozmieszczonych na dwóch piętrach z windą, wszystkie posiadają balkon lub duży taras, łazienkę, sejf, klimatyzacje ( płatna 4 euro dziennie za pokój ).  Do dyspozycji gości jest bar z zimnymi i ciepłymi napojami, sala restauracyjna oraz sala wypoczynkowa z TV i polskimi programami. Znajdujemy się w turystycznej dzielnicy Miramare, tętniącej życiem, pełnej sklepów i kawiarni, 500 m od centrum termalnego i 3 km od ciągu najbardziej znanych na riwierze dyskotek na plaży.

Hotel jest położony przy bocznej uliczce, co zapewnia naszym gościom spokój i wypoczynek.


Cena:  1690,-


Termin: 29  czerwca – 10 lipca 2014r.

Tutaj mieszkamy i wypoczywamy.

Hotel Luna Rossa

http://www.hotellunarossa.net/

 

RAMOWY PROGRAM:

1 dzień – zbiórka na parkingu w Krośnie i wyjazd,

2 dzień – ok. godz. 12.00 przyjazd do RIMINI obiad i zakwaterowanie. Zapoznanie uczestników z regulaminami, programem pobytu, zwiedzanie miasta, spacer nad morze, kolacja, wieczorek integracyjny,

3 dzień – wyjście na plażę, zwiedzanie Rimini, piesza wycieczka wzdłuż wybrzeża Adriatyku,
4 dzieńcałodniowa wycieczka do SAN MARINO, SAN LEO,

5 dzień - zajęcia sportowe na plaży, zwiedzanie zabytkowej części Rimini – Arco d”Augusto miejsce w samym sercu Rimini w pięknej części starego miasta bogatą historię Most Tyberiusza będący jednym ze starożytnych zabytków w Rimini i prowadzący do Borgo San Giuliano, którą koniecznie należy się przejść aby zobaczyć piękne, typowo włoskie, kolorowe, przytulone do siebie kamieniczki, wieczorem dyskoteka,

6 dzieńwycieczka  AQUA FAN w RICIONNE dla chętnych (dodatkowo płatne 20 euro), zajęcia świetlicowe,  dla pozostałych zajęcia rekreacyjno – wypoczynkowe nad morzem,

7 dzień -  zajęcia rekreacyjne na  plaży, wyjście do portu jachtowego, dyskoteka,

8 dzień – wyjście do miasta zwiedzanie c.d. Łuk Augusta – brama miejska, wybudowana w 27 roku przed naszą erą,  osiemnastowieczna latarnia morska, z której roztacza się  wspaniały widok na całą okolicę, kąpiel w morzu, plażowanie,  karaoke,

9 dzień – rywalizacja sportowa na plaży, spacer wieczorem, dyskoteka,
10 dzień - plażowanie, przygotowanie do wyjazdu, wyjście do miasta, zakup pamiątek,
11 dzień – śniadanie + prowiant, wykwaterowanie i wyjazd. W drodze powrotnej, spacer po  Budapeszcie i obiadokolacja,

12 dzień – przyjazd do Polski.


Wyżywienie trzy posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje + lunch, w dniu wycieczek suchy prowiant).

OPIEKA PEDAGOGICZNA, OPIEKA PILOTA PODCZAS WYCIECZEK, UBEZPIECZENIE, TRANSPORT.

 

Ważne informacje.

UWAGA! KONIECZNY PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY, plażowe buty,  grubsza  karimata,  krem z filtrem, kieszonkowe ok. 50 euro.

 

Informacja:

Prosimy o wyrobienie EUROPEJSKIEJ KARTY UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO” dla uczestników wypoczynku.


TPD  38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 tel.   134326295, 600385593

www.tpdkrosno.pl

Zapraszamy.  

Powrót do strony głównej.