Nasi Partnerzy

Opublikowano: 24.09.2014

 


 


 

 


 


 


Wigilia u przedszkolaków

21 grudnia zostaliśmy zaproszeni do Niepublicznego Przedszkola Marii Montessori Mali Odkrywcy w Krośnie, przy ul Krakowskiej, na wigilię.  To było piękne spotkanie z dziećmi , ich opiekunkami  i tradycją wigilijną. Przedszkolaki były przejęte i skupione a my wzruszeni.

Był opłatek, życzenia i wspólne kolędowanie. Dziękujemy!

 

Ewa Patla, Dorota Szmidt, Marian Duda, Wacław Lorenc – TPD KrosnoNiepubliczne Przedszkole Marii Montessori Mali Odkrywcy w Krośnie.

 

 

Partnerstwo

TPD Krosno jest partnerem dla Niepublicznego Przedszkola Marii Montessori Mali Odkrywcy w Krośnie.

Nasze partnerstwo dotyczy

Projektu pt. „Mali Odkrywcy” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020
Priorytet IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie
Działanie 9.1 Rozwój edukacji przedszkolnej

Celem projektu jest zwiększenie liczby miejsc wychowania przedszkolnego.

 


 


 

„Zdrowi w każdym wieku” – zajęcia  dla dzieci z zakresu zdrowego odżywiania się.

Oddział Okręgowy TPD w Krośnie wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych  nr  2 im ks. Stanisława Szpetnara, byli organizatorami zajęć edukacyjnych dla dzieci pt  „Zdrowi w każdym wieku”,   organizowanych ze środków Urzędu Miasta Krosna w dn. 29 października, w pomieszczeniach Spółdzielczego Domu Kultury, przy ul.Kisielewskiego. W warsztatach wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej nr 15 z Krosna.

http://www.zsp2krosno.pl/


 

 

11 października  OSP Męcinka-Jedlicze zaprosiła nas  na piknik integracyjny, połączony z pokazem sprawności Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP W Męcince.

W trakcie pikniku   grupy młodych druhen i druhów strażackich prezentowały swoje umiejętności w pokonywaniu toru przeszkód,  w  rozwijaniu i sprawowaniu linii gaśniczej,  w gaszeniu pożaru. Pokazy były emocjonujące i gorąco oklaskiwane przez rodziców. Pomimo wietrznej pogody, udało się też rozpalić ognisko,  a nawet pośpiewać przy gitarze. W pikniku wziął udział  p. Marian Duda , prezes Oddziału Okręgowego TPD w Krośnie, prezes OSP Męcinka p. K.Krygowski i sołtys p.P. Woźniak.


http://www.tpdkrosno.pl/wiadomosci/piknik-strazacki/#more-5738


http://www.blaabluu.pl/

http://www.blaabluu.pl/


http://www.muzyczne-spa.pl/